Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjuk meg a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg a közös közlekedést ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek van külön-külön autója, ha mégis közösen megyünk valahova, akkor én vezetek. Most azonban 8 hónapos terhes vagyok és egyre többször mondja, hogy nem kéne már ilyen állapotban vezetnem (övterelőm van). Én azonban nem merek beülni mellé, ugyanis 9 éve (18 évesen) volt egy autóbalesete, amiben a saját hibájából totálkárosra törte az akkori autóját. Elfog a pánik, egyszerűen képtelen vagyok mellé beülni. Már azon is gondolkodtam, hogy a kórházból szülés után hogy fogunk hazajönni, arra jutottam apukám hazahoz vagy taxit hívok.
2020. márc. 10. 09:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Ha meglesz a kicsi, akkor őt vihetiakd az apuka?

Remélem kamu. Ha meg nem, akkor menjetek mindenhova taxival.

2020. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Igen, őt viheti, de én nem fogok mellé soha beülni az fix.
2020. márc. 10. 09:47
 3/28 A kérdező kommentje:
Minek mennénk mindenhova taxival mikor mindkettőnknek van autója?!
2020. márc. 10. 09:47
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kéne fejben lerendezned. Senki nem tökéletes, mindenki hibázott már valaha az életben. Ráadásul a párod hibája elég régen volt, gondolom nem is volt még tapasztalt sofőr. Azóta eltelt 9 év, gondolom sokat vezetett, van rutinja, nincs mitől félned. Bár az valahol nagyon beteg, hogy a gyerek beülhet mellé, miközben te attól rettegsz, hogy meghalsz mellette.
2020. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

A 8. hónapban már egy hirtelen fékezés okozta ütés, ijedés is bonyodalmakat okozhat.

Egy 18 éves fiú még meggondolatlan. Nem azt jelenti, hogy megbízhatatlan. Bizonyára tanult az esetből. Gondolom, azóta legfeljebb koccanása volt, vagy az sem.

Kár úgy döntened, hogy soha nem ülsz mellé az autóba.

2020. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A gyereket azért fogom engedni mellé beülni, mert nem akarom a saját félelmemet rá is kivetíteni. Azt nem említettem, hogy a balesetet rögzítette térfigyelő kamera és a párom megmutatta a felvételt, amit többször is megnéztem, beleégett a retinámba a kép.
2020. márc. 10. 10:00
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, megbízható ember lett belőle, különben nem vállaltál volna tőle gyereket. 18 évesen követ el nagy marhaságokat az ember, 9 év eltelt, felnőtt (gondolom én). Gondolj arra, hogy te meg a gyerek vagytok a mindene, valószínűleg sokkal jobban vigyáz rátok, minthogy veszélyeztessen benneteket. Neked már nagyon nem kéne vezetni.

Nagyon nem kellett volna azt a felvételt megmutatnia neked, de ezt neked kell fejben rendbetenni. Ezen kívül adott okot a bizalmatlanságra? Rosszul vezet vagy gyorsan hajt? Volt más balesete a saját hibájában?

2020. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

"beleégett a retinámba a kép"


Egy nőnek ezek a mindent eldöntő érvek :D


Pedig hidd el, 9 év elég ahhoz, hogy profi sofőr váljon belőle. Hibázni meg mindenki hibázhat. Ennyi erővel ne is ülj autóba.

2020. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Magadban kell rendbetenned a dolgokat.


Egyébként hivatásos sofőr is okozbat balesetet, még akkor is, ha 20 éve balesetmentesen vezet. Szóval nem akarlak megijeszteni, de apukád és a taxisofőr sem jelentenek garanciát semmire.

2020. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%

18 évesen még egy xaros kis kölyök volt, friss jogsival.

Gondolom azóta benőtt a feje lágya, normálisan vezet. Itt most te vagy a felelőtlen, hogy ekkora pocakkal volán mögé ülsz...

2020. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!