Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van meg esély, hogy jó lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg esély, hogy jó lesz a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Meg friss kapcsolat de az utóbbi pár hét elég hullámvölgy volt kettőnk között. Már nem keres annyit és mintha nem erdeklodik úgy mint az elején. Már egyszer szakítottunk de újra próbáltuk. Én kedvesen viselkedem vele , vigyazzok , hogy ne bántsam meg. Ő néha serteget és ez faj. Legtöbbször én keresem és az az érzésem , hogy már taszító kezdek lenni. Meg akarom menteni ezt a kapcsolatot. De néha elbizonytalanit. Vajon érdemes folytatni ? És mit tegyek , hogy érezze a hiányom? Hátha hiányzom neki és akkor ő is tesz valamit ezért az egészért. Mert néha úgy érzem , hogy ő egyrészt biztos benne , hogy bármit csinálhat én mindent megbocsajtok. Másfelől meg olyan érzésem is van , hogy neki mindegy. És én csak zavaró tényező vagyok neki , pedig minden nagyon szépen indult
2020. márc. 10. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te akarod megmenteni. Ő nem.
2020. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Máris 50%-os a sikered: Te akarod, ő nem.

Néha sérteget, szétmentetek, ismét összejöttetek, Te jelentkezel, ő nem - és mindez a kapcsolatotok elején. Mi jót vársz ettől a későbbiekben? Van számodra jobb is, csak találd meg.

Ffi.

2020. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jelentkezik ő is , csak nem olyan sűrűn mint az első hetekben. Valahogy most hidegebb , de mikor együtt vagyunk akkor olyan simuló ,
2020. márc. 10. 11:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Kísértetiesen emlékeztet ez a legutolsó kapcsolatomra.

O is nagyon lelkes volt , aztán egyre kevésbé , majd mi ugyan nem szakítottunk , csak majdnem. De akkor még sikerült megbeszélni , hogy mi a gond. Én nagyon odatettem magam , ( igyekeztem mindenen javítani , ami zavarta , meg egy nyaralásra is befizettem magunkat ) cserébe nem kaptam vissza semmit.

2020. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 vagyok , véletlen elküldtem előbb. :D

Szóval , én próbálkoztam egyedül , szakítás lett a vége természetesen.

2020. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Már az elején hullámvölgyek vannak és sok a veszekedés, ráadásul sérteget is. Most őszintén? Ha a legjobb barátnőd/barátod mesélné ezt a kapcsolatáról, te mit tanácsolnál neki?


Nekem van egy olyan érzésem, hogy talonban tart, ismerkedik másokkal is, de addig nem dob, amíg nem talált jobbat.

2020. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak te akarod ezt a kapcsolatot, ő meg nem. Egy ember pedig nem fogja tudni megmenteni. Helyedben egy ideig hanyagolnám őt, megnézném hogy reagál arra, hogy nem futnak utána. Ha akkor se törődik az egésszel, akkor egyértelmű a helyzet.

31n

2020. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te vagy a fiú vagy a lány? Hány évesek vagytok?


Leírhatod priviben is bővebben.

2020. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt barátom is csinált hasonlót. Egyre kevesebbet keresett egy idő után, ha hívtam volt, hogy fel se vette, és egyre inkább eltávolodott tőlem. Én sokáig türelmes voltam, és beszéltem is vele erről, de csak egy ideig-óráig volt változás. Az én tapasztalatom szerint egy ilyen ember nem valószínű, hogy változtatni fog ezen, de mindenképpen próbálj vele többször beszélni erről, hátha sikerül elérni valamit.
2020. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!