Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex hiánya esetén miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex hiánya esetén miért hiszi mindenki, hogy meg fogom csalni a feleségemet?

Figyelt kérdés
Teherbeesés, szülés miatt nem akar együtt lenni már egy éve, amit tiszteletben tartok. Eleinte próbálkoztam mindennel de ő nincs úgy lelkileg. Mindenki azt mondja, hogy meg fogom majd csalni. Miért olyan egyértelmű ez? Egy olyan pasi vagyok akinek ez az első kapcsolata, az több éve tart és nem a nők kedvence! Elhiszem hogyha van egy kapós férfi akiért amúgy is harcolnak a nők, akkor azt be tudják fűzni egy megcsalásra, de én a saját esetemben a szituációt sem tudom elképzelni.
2020. márc. 10. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Akkor jön a prostizás. Szexhiány tud csúnya dolgokat csinálni, még a leghűségesebb embereknél is (nem férfiakra korlátozva).


Nincs úgy lelkileg, mert te nem élteted benne a szenvedélyt. Ez a te hibád. Alapból nem szabad bele menni, hogy terhesség alatt nincs szex. A legvégső esetben az aktus elmaradhat (az első időszakban), de akkor is van számos más lehetőség az együttlétre.


Nem érzi, hogy te vágysz rá. Látja, hogy egyre nehezebb ,csúnyább, nem érzi magát nőnek. Persze, hogy nulla a libidója. Az első perctől kedzve kellett volna bíztatnod, csodálnod ebben az időszakban.

2020. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy általános vélemény, van ilyenből ezer, felesleges foglalkozni vele. Nem is értem miért kattogna ezen az ember, abszolút lényegtelen ki mit mond.


Viszont ahogy magadról írtál az azért sokat elárul, eléggé leértékeled magad és konkrétan azt írod csak azért nem csalnád meg, mert örülsz hogy egyáltalán vele sikerült összejönni, nemhogy még más akarna téged. Szerintem érdemes lenne kicsit magadba nézni és remélem legalább egy kis szégyenérzetet találsz, hogy a feleséged is ennyire tartod ("örültem hogy legalább ez összejött").

2020. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

...nem.akar egyuttlenni AMIT TISZTELETBEN TARTOK-na itt van a baj. Hogy csak hagyod az egeszet . Lehet o csal teged.

Barmennyire.is fura de ha.nem vagy oda.a.nõert es.ahogy az elso.is.irta , hogy nem lángolsz érte akkor kar az egész.

2020. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Azaz a feleseged nem erzi h vagysz ra, ezert alakult ez ki benne.
2020. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem igaz amit írtok. Én végig udvaroltam neki és dicsértem! Neki amúgy is sok baja van a külsejével, több plasztikai műtétje is volt és a terhesség előtt is tervezett egyet meg egy korrekciót. Hiába dicsérem, azt mondja, tudja hogy hazugság mert látja magát a tükörben.
2020. márc. 10. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen egyértelmű, hogy ez ilyen formában néhány hónapon, max 1-2 éven belül teljesen rámegy a kapcsolat érzelmi részére. Már eleve az, hogy a párod így áll saját magához meg fogja ölni a kapcsolatot. Aki nincs rendben önmagával az nem fog tudni egy kapcsolaton dolgozni, boldogtalan embernek nem lesz boldog kapcsolata.

Nem a szex hiánya miatt fogod megcsalni vagy elválni. Hanem amiatt a sokkal mélyebb ok miatt ami emögött meghúzódnik. Amiatt ami teljesen tönkre fogja vágni a kapcsolatot érzelmi szinten is, ami teljesen el fogja vágni a kötődést. Te is leírtad, hogy azért nem csalod meg mert nincs viszonyítási alapod és nincs kivel. Nyilván ha ez az első kapcsolatod akkor nem érted, hogy ez miért szar így és mennyire tönkre fogja tenni a kapcsolatot. Itt a szex a legkevesebb. Az a hatalmas szívás ami a szexhiány mögött van. Terhesség, szülés ide vagy oda de ahol vannak még érzelmek ott működőképes lesz a szex. Nálatok ez már most nincs meg. Itt nem a szex hiánya a probléma, annál sokkal komolyabb gondok vannak.

2020. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%
A szexhiány egy tünet, egy sokkal súlyosabb probléma áll a háttérben.
2020. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
több választ nem irok. köszi a lepontozást , majd mehetnek az agyaatlan válaszok , tőlem több segitseget ne várj
2020. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem is adtam “kezet” még senkinek. Se zöldet se pirosat.


Köszi mindenkinek amúgy!

2020. márc. 11. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!