Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lent leírom bővebben, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lent leírom bővebben, mert egy mondatban nem tudom, mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok valakivel lassan 1 éve, én vagyok a nő. Egy ideje úgy viselkedik a srác, mintha már nem szeretne. Régen sokkal jobban érdeklődött irántam, olyan mintha megunt volna.. Kérdésem, hogy vissza lehet valahogy hozni azt, hogy annyira érdekeljem, mint régen..? Volt hogy összevesztünk, 1 hétig nem beszéltünk. Amikor kibékültünk 1 napig olyan volt, mint régen, utána mintha az lenne benne, hogy na oké, sikerült visszaszereznie, és már nem tesz semmit a dologért. Úgy érzem játszmáznom kell vele, hogy észrevegyen.. Mert ha látja rajtam, hogy engem mennyire érdekel, akkor biztos lesz bennem, és ez unalmas neki.. Ezt látom rajta. Végképp veszett az ügy szerintetek, vagy lehet tenni még valamit, vagy küldjem el..?
2020. márc. 10. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Ne gondolj egyből arra, hogy már nem szeret, de valószínűleg nincs már meg az a "tűz", ami korábban. Beszélj vele erről.
2020. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Hellmano ***** válasza:
100%
Szerintem úgy van vele, hogy ha te erőlteted, akkor oké, de ha te nem tennéd, akkor hagyná az egészet és elhidegülnétek egymás mellől szép lassan. Szerintem tetszik neki, hogy látja, hogy te kaparsz érte ő röhög egyet és benne van a játékban, amíg megy. Meg ugye, azért puncid is van meg szád is azt meg addig használgatja :) (én lépnék ez már szinte a veszett helyzet, és szerintem megbeszélni sincs mit ezen).
2020. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem én tartom ezt életben, engem taszít ez a szitu, többször elküldtem már emiatt, de mindig jön..
2020. márc. 10. 18:16
 4/18 anonim ***** válasza:

Ahol 1 év után ez van azt kár erőltetni. 1 év után még bőven ezer fokon kéne lángolni. Nem mindenki képes egy kapcsolatba energiát fektetni, rengetegen egyáltalán nem is fogják föl, hogy ez elengedhetetlen egy kapcsolat fenntartásához.

Én biztosan nem erőltetném a dolgot olyannal aki már 1 év után szarik bele az egészbe. Ez egyébként nem feltétlenül jelenti, hogy nem szeret valamilyen szinten. De párkapcsolatra nem alkalmas, sosem fog tudni hosszú évekig energiát fektetni a kapcsolatba.

2020. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De én nem erőltetem. Tulajdonképpen ő erőlteti, én már megmondtam neki többször, hogy nekem ez így nem jó. Csak mivel továbbra is jön, ezért folytatódik a dolog. Arra akarok kilyukadni, hogy ha én nem erőltetem, sőt, akkor ha nem szeret mért jön vissza mindig..? Márpedig nem szeret, és márpedig mindig visszajön, mert hiányzok neki. De mégsem tesz utána semmit, hogy jobb legyen. Mi a megoldás..?
2020. márc. 10. 18:39
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom kifejezni amit igazából kérdezni akarok.. Valahogy arra akarok nála kilyukadni, hogy ha nem jó neki velem akkor menjen.. Ha jó, akkor pedig tegyen érte.. De egyszerűen egyiket se csinálja, hiába mondom el neki érthetően. Én viszont így szenvedek, mert szarul esik, hogy nem látom rajta azt az érdeklődést mint régen.
2020. márc. 10. 18:48
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Megszokott, kényelmes, fix. Azért nem lép le. Majd akkor, ha jön jobb jelölt. Azért van a helyzet, mert te hagyod. Tuladonképp ez már nem visz sehova. Hány évesek vagytok? Pazarlod az időd.
2020. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De mi történik ilyenkor, odáig volt értem, nekem az elején nem is tetszett, aztán végül annyira kedves és aranyos volt, hogy megtetszett, végre összejöttünk, és basszus pár hónap után ennyi..? Hogy tudja ilyen hamar elveszteni az érdeklődését..? Hozzáteszem, én sosem nyomultam, mindig ő keresett, ő hívott..
2020. márc. 10. 19:25
 9/18 anonim ***** válasza:
Ebből normális kapcsolat már nem lesz, erre számíts!...
2020. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hja szerintem se..
2020. márc. 10. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!