Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal 1 éve vagyunk együtt.

Tudom, hogy nem csal meg!

Előzményként elmondanám, hogy mi történt.

Régebben amikor összejöttünk volt egy lány barátja. Az a csaj ott akart nála aludni (egy ágyban) mert jött volna bulizni. Ezen annó kiakadtam, mivel pont akkor kezdtünk ismerkedni.. Végül a buli meghiúsult a csaj nem jött.

Párom tudja, hogy nem szívlemem a lányt.

Tény, hogy még nem találkoztam vele!

Karácsony előtt megnéztem az üzeneteit, ott láttam egy olyan becenevet, hogy "dagi ari". Megkérdeztem páromat, hogy ki ez (mert bele nem olvastam), mondta hogy ő Az a lány. Kérdeztem hogy találkozgatnak e. Elmondta hogy igen.

Ekkor NAGYON KIAKADTAM, azt hittem nincsenek titkaink egymás előtt.

Rosszabb volt így "rájönni", mintha elmondta volna akkor, hogy "kicsim, xy - al fogok találkozni, beülünk beszélgetni egy kávézóba, de nem kell aggódnod, mert téged szeretlek!". Vagy valami hasonló..

Ha ezt így elmondja akkor, jó, biztos kiakadtam volna akkor is, de közel sem ennyire, mert ezt már titkolózásnak érzem, mintha átvert volna.

Azóta bennem megrendült a bizalom felé.

-Első kérdésem felétek, hogy szerintetek jogos e ez?


Nem adtam, és egyenlőre nem is tudok adni a lánynak esélyt, hogy megismerkedjünk. Egyszerűen nem bírok elmenni.. Párom váltig állítja, hogy közöttük soha nem volt semmi.

50%ban hiszek is neki, de nagyban közrejátszik, hogy nem hiszek a férfi nő barátságban.

Párom mondta, hogy ő soha nem érzett a lány iránt semmi mást barátságon kívül.

Utána elment egy karácsonyi buliba, ott már elmondta, hogy ott volt a lány is, és beszélgettek.


Ma is szóba jött a téma, hogy nehezményezni hogy nem akarom megismerni, mert e miatt ő kevesebbet beszél már vele, és úgy érzi hogy én el akarom tiltani tőle.

Azt mondta, hogy ha tiltom és megszabom hogy mit csináljon, akkor el fog engem hagyni.


Második kérdes: akkor igaz jól értem hogy a barátját választaná helyettem?

VAGY azért hagyná el, mert tiltom attól amit akar?


Én nem tiltom amugy, de nem esik jól, hiszem történt ami történt még a legelején, és a titkolózás miatt nem bízom benne annyira.

Nem tiltom, de nem is nézem jó szemmel ha tudom hogy vele beszélt vagy találkozott. Látszik rajtam, még ha nem is mondom.

Mit gondoltok?


Köszönöm!


2020. márc. 10. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
egyes férfiak nem tudják mi az az érzelmi kötelék, és így h már az elhagyással vagdalkozik, nem is olyan fontos számára a kapcsolat. Amugy tényleg nem érdemes tiltanod semmit, ezt el kell fogadni, ha nem tudod akkor jobb ha mésssz
2020. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

Azt gondolom h neked mentalis problemaid vannak. Miert ne lehetne egy pasinak lany baratja? Semmiben se hazudott a csavod neked. Amikor kerdezted elmondott mindent. A hisztiddel idovel elered h ne mondja el a dolgokat es vagy hazudjon roluk.


Miert akarod megszabni h nem talalkozhat dagi arival? Miert akadsz ki? Ha megcsalna meg vagyok gyozodve hogy kacer facerral vagy cica macaval csalna meg es nem dagi arival

2020. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Nincs több kérdésem
2020. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem inkább az a gyanúm, hogy a csaj nem tud rólad.
2020. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a neve, hogy Dagi, akkor biztosan nem néz rá nőként. Mert, ha még szexi ribim lenne, vagy Palvin Barbi akkor értem, hogy féltékeny vagy.
2020. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Nálam ezzel be is fejezné a pályafutását.

Biztos nem idegeskednék miatta, akkor inkább legyek egyedül. Azok meg, akik nyomatják a mentális beteg dumát, na pont ők azok, akik profin manipulálnak, meg minden buszmegállóban van nőjük. Erről csak ennyit...

2020. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket! :)

Amúgy a csaj tud rólam, mert akart már velem találkozni.


Végül párom azzal zárta le a beszélgetést, hogy nem fog belekényszeríteni hogy találkoztak vele..


23/L

2020. márc. 10. 22:21
 8/10 A kérdező kommentje:

Jaa. És a csaj fullos, még női szemmel is.

Nem azt mondom hogy bajom van magammal, mert nincs!

De ez a lány olyan barbi baba

2020. márc. 10. 22:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Exem ilyen volt,csak neki több ilyen "csajhaverja" volt. Mindig nyitott voltam, hogy akkor talizzak velük, semmi gond. De csak érdekes mód titkolta, hogy találkozik valakivel, meg kétes beszélgetések voltak.

Te tudod, de nálam ez abszolút vörös lámpa! Inkább vagyok egyedül, de nekem ne mismásoljon a párom. Ha tényleg barátok, akkor nem kéne ez titok legyen, meg simán lehetne együtt bandázni. Szerintem gáz és nem őszinte.

2020. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Én hasonló helyzetben vagyok, de én férfi vagyok. Van több nő barátom, aki tényleg barát és sosem került szóba több. Az én bnőm utálja őket, pedig nem is simeri őket.

Férfi-nő barátság pedig létezik. De csak akkor, ha mindkét fél helyén tudja kezelni, mert van aki nem tudja kezelni és egyszer csak többet akar. De nem mindenki ilyen.

Úgy gondolom, egy férfinek és a nőnek is néha szüksége van egy másik nem társaságára, aki nem a partnere. A társasági élet fontos az ember életébe, h érzelmi és társas intelligenciája és emberi kapcsolatai fejlődjenek. nem egészséges, sőt kifejezetten káros, ha egy pár csak saját maguk társaságában él.

2020. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!