Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkanélküliség miatt ki fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélküliség miatt ki fog dobni?

Figyelt kérdés

Munkanélküli lettem sajnos egy ideje ( 2hónapja) , párom meg emiatt cirkuszol velem,közben tudja,hogy nem könnyű állást találni. Vidéken élünk ez nem Pest környéke.

Olyan hangot üt meg Nemtudom miért lett ilyen. KI FOG DOBNI VAGY MI BAJA ?



2020. márc. 10. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Baja egy város Bács-Kiskun megyében.
2020. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a releváns választ.😡
2020. márc. 10. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy álltok anyagilag, de első blikkre azt mondanám, azért stresszes, mert nem tudja egyedül megteremteni az eddig megszokott körülményeket, esetleg hosszú távon nem lesz elég az ő keresete. Az emiatti feszkót meg neked tulajdonítja, mert - még ha önhibádon kívül is veszítetted el az állásod - mégis miattad esett ki a bevétel kb fele a kasszából.

Meg kéne próbálnotok megbeszélni a dolgot, megértetni vele, hogy igyekszel mihamarabb elhelyezkedni, addig is próbáljátok meg egy kicsit összehúzni magatokat. Ha igazán szeret, nem fog elhagyni pár hónap munkanélküliség miatt.


A másik opció, hogy most, hogy tudja, teljesen tőle függsz anyagilag, ki meri mutatni a foga fehérjét, mert ígyis-úgyis rá vagy utalva, nem fogod elhagyni bárhogy is viselkedik.

2020. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miattam esett ki a bevétel, de tudja, ott volt velem a főnök elégedett volt velem de felsőbb utasításra felvesz valaki olyat aki munkanélküli és támogatást kap rá. Az enyém meg már lejárt.


Semmit nem találok ami rendes munkaidőben lenne és még segélyre sem vagyok jogosult.

2020. márc. 10. 21:52
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Talán kicsit több talpraesettséget várna el, és nem szeretné a kis popsidat eltartani. Írom ezt nőként.
2020. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Talpraesett vagyok de ha elutasítanak mit mondjak verjem az asztalt?!

Azzal nem lenne jobb semmi. Aki nem volt ebben a helyzetben nem érti meg.

2020. márc. 10. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jo esetben nem dob ki emiatt, en is munkanelkuli voltam az elmult par honapban, az elejen direkt, mert pihentem, volt penzem, az utobbi masfel honapban kezdtem el csak nezelodni, de valogattam, nem cirkuszolt a parom, de lattam, hogy rosszalja, o elkuldott volna itt a kozeli Sparba mar, hogy valogassak tovabb amellett... :D Nem mentem el, es talaltam minden szempontbol megfelelo munkat. De ez Budapest, itt konnyebb. Ha nalatok nincsen annyi munka, akkor nem valogatnek a helyedben. Esetleg azt megneznem, kozelebbi varosokban nincs-e valami, ahova busszal meg nem olyan veszes eljutni. Ha elvallsz akarmilyen allast, amellett ugyanugy tovabb nezelodhetsz, akad-e hirtelen valami jobb. Ket honap nem a vilagvege, de sokaig ne ulj azert otthon.
2020. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Más városban vagy messzebb nemtudok vállalni,akkor nem èrnék oda a gyerekért.Ezt ő is nagyon jól tudja ,mègis basztat.

Eddig normális volt nemtudom mi változott meg és miért lett ilyen idióta ,ilyen anyagias...nagyon jól tudja a helyzetet de mint nem tudná nem ismerne 8 éve

2020. márc. 11. 07:05
 9/10 anonim ***** válasza:
#5 tarts el engem, szeri van
2020. márc. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Hat nem tudom. En nem bactatnam a parom ha elvesztené a munkajat. Ha emiatt rak ki jobban is jarsz.

Csak akkor kellwsz ha vannpenzed?

Ő....hmm... ertesz?

A hazassagkoteskor pl kimondjak joban roszban. Ez igaz a gazdagsagban szegenysegben is.

Nyilvan ha fel eve ö tart el akkor lehet hogy kezd noni benne a feszko h eg,edul nehez de akorsem bactatnam a parom. Fordulhat is a kocka

2020. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!