Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt megoldani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt megoldani? Meg kell egyáltalán?

Figyelt kérdés
Férjem a pálcika lábú, egy szál bél lányokat nézi nőnek. Én nem vagyok ilyen, 80 kiló vagyok és körte alkat. Tegnap közölte, hogy kétajtós szekrény méretű nő vagyok és nem tehet róla, hogy neki nem jön be a tank nő. Igaz, híztam 15 kilót a 21 év alatt, mióta együtt vagyunk. Viszont nem hajlandó arra válaszolni, hogy akkor miért akar szexelni velem, ha ennyire nem tetszem neki. Annyit mondott, miért ne. És mondja ezt úgy, hogy ő is hízott közel 10 kilót, pocakos, löttyedt a bőre. De neki csak a külső számít, holott ő sem egy Adonisz. De ez engem nem érdekelne, neki is megmondtam. Én is próbáltam rengeteg diétát, ideig óráig segített, de mindig visszatértem a rendes étrendhez, mert hát neki jó laktató kaja kell, neki főzzek olyat, magamnak meg diétásat. És mikor már a munka, gyerek, háztartás mellett ez nem ment, meg estére hullán zuhantam az ágyba, elvárta volna, hogy még én csábítsam el és legyek egy kis szextündér.
2020. márc. 11. 05:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen miután egész este vasaltam, nem jutott időm főzni. Először ezért kaptam, hogy még kaját sem csinálok. Hajnalban felkeltem főzni. Erre nem a köszönöm volt a válasz, hanem az, hogy miért vagyok annyira oda egy szaros borsó főzelékért, az nem egy nagy valami.
2020. márc. 11. 05:45
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég gusztustalan férjed van :(
2020. márc. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy sikerült ilyet összeszedni. Én biztos megmondanám, hogy ha nem olyan nagy dolog a borsófőzelék, akkor hajrá. A főzéshez nem kell p..nci, el lehet kezdeni főzni. Mondom ezt úgy, hogy az én férjem egy vajaskenyeret nem csinál meg magának, mert teljes kiszolgálást kap, de értékeli. Minden nap megjegyzi, hogy mennyire el van kényeztetve.

A súly téma: én megmondanám neki, hogy holnaptól diétás kaja, mert mindkettőnkre ráfér, neki sincs álomalakja.

2020. márc. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet megoldani, hogy elhagyod a francba. Felszínes, követelőző, tiszteletlen. Az ilyen bsszon egyedül. Neked meg ha nem kell plusz egy főt kiszolgálnod, akkor lesz időd, energiád magadra.
2020. márc. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
Jézusom, hát mindketten lesz**artátok, hogy mi lesz a testetekkel...
2020. márc. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél megoldani azon, hogy a férjed házicselédnek használ?
2020. márc. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nembizros hogy neked is beválik de baratnomnek bejött

Magának rendelt diétás kaját , otthon nem főzött semmit ... két

Hét puffogas után a pasi nekiállt fozni 😀igaz eleinte nemvolt benne sok köszönet de már alakul és van hogy ő főz vam hogy barátnőm és néha rendelnek Szval kialakult egy egyensúly 😊

De ehhez az is kell h a pasi is belássa a nő nem rabszolga.

2020. márc. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ocsmány alak, és szarra se tart Téged. Itt nem a te +15 kilód a tragédia, hidd el.
2020. márc. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A férjednek semmi önkritikája nincs. Egoista, önző, tiszteletlen barommá vált vénebb korára. Nézd, én nem kínlódnék már vele tovább. Van egy határ, amit ha valaki átlép nàlam, akkor nincs tovább. És ez pont az a határ már. 21 év sok, de annyit nem ér, hogy az önbecsülésemet a szrba tiporja egy ilyen jellemű ember. Kezdetnek annyit tennék, hogy nem lennék a cselédje tovább. Oldja meg magának, ha meg nem tetszik neki, akkor iràny a bíróság. Nincs azaz ember, aki megérne további felesleges idő és energiapocsékolást. Kerüljön vissza a húspiacra, aztán majd szembesül vele, hogy senkinek sem fog kelleni komolyabban ilyen mentalitással és külsővel, ami neki is van. Én meg kiröhögném, hogy erre pàlyáztàl, tessék, megkaptad. De te döntesz, hogy meddig hagyod magad alázni még neki.


45/N

2020. márc. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Nálam a férjed viselkedése válóok lenne.
2020. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!