Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, tedd a szívedre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, tedd a szívedre a kezed, téged zavarna, ha a párod az exétől kapott ruhát/pulcsit/pólót hordaná?

Figyelt kérdés
És akárhányszor felveszi akarva/akaratlanul az exre gondol nyilvàn..
2020. márc. 16. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem zavarna.
2020. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem... miért gondolna feltétlenül az exére? Sőt, miért baj, ha eszébe jut az ex? Azért, mert eszébe jut, még egyáltalán nem biztos, hogy vágyik rá...
2020. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavarna, sőt, eddig sem zavart. Nem is értem mi kivetnivaló van ebben.
2020. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, de nem fogom kidobni egy kedvenc ruham, mert extol kaptam.

Az nem zavar, hogy ugyanazt a farkat vagy puncit használta, amit veled is?

2020. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem zavarna. Mi van akkor, ha eszebe jut? Nyilvan anelkul is eszebe jut neha.
2020. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem zavar. Nekem is van olyan ruhám, amit az exemtől kaptam, mégse dobom ki. Nem azért, hogy nosztalgiázzak, hanem mert tetszik a ruha, jó az anyaga, praktikus stb.
2020. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 opened paradise ***** válasza:
58%
Ha tényleg rá is gondol, akkor igen. Nekem is van pólóm az első exemtől, de nem gondolok rá, csak nem kapok már sehol sem olyat.
2020. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nem zavar. Sőt, nem is igazán tartom számon mit kapott az exétől. Nem téma ez köztünk. Ha viszont tudom,hogy ami Rajta van az exétől kapta meg sem jegyzem,nem hinném,hogy erről ugyanis gondolna Rá.
2020. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Én, soha nem kérdeztem meg, hogy melyik ruhadarabja honnan van. Ilyesmi nem is érdekelt soha.
2020. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Ő tutira nem kötné az orromra, ha lenne is ilyen ruhadarabja, én meg nem szeretem ezt forszírozni.
2020. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!