Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan akadt ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadt ki a párom?

Figyelt kérdés
Holnap jönnek hozzánk ebédre a párom rokonai.Én gyógyszertárban dolgozok,de kaptam holnapra egy szabadnapot.Közben ma leesett egy körmöm,és a manikűrösöm csak akkor tud fogadni,amikor jönnek a vendégek.Amúgy 15 perc alatt kész az egész,a párom viszont most nem akar hozzámszólni...
2020. márc. 16. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Gyerek a párod...
2020. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ugyan már, ez nem a tini párkapcsolatok kategória
2020. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
A köröm megcsinálása 15 perc, és a körmösödnek csak és kizárólag délben jó, annak ellenére is, hogy a fél ország ki sem teszi otthonról a lábát?
2020. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Igaza van. Remélem visszaadja mikor a te rokonaid jönnek.
2020. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Magamra ado no vagyok. En baratsagnak vetettem veget mukormos miatt. A mukormoshoz rohanast nem toleraltam nehezen osszehozhato talalkozo alatt.

Ettol belolem a noi nemtol valo elhatarolodas jon ki.

2020. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, mert nehogy már egy redvás műköröm fontosabb legyen. Tiszteletlenség a vendégekkel szemben, és nyilván a párod nem akarja, hogy azt gondolja a családja, hogy a nője egy tőrölmetszett paraszt l.vnya. Egy napot kibírsz.
2020. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Bocsi én akkora paraszt vagyok, hogy nem is értem a problémát.

A párod haragszik rád, mert pont most esett le a műkörmöd? Vagy azért haragszik, mert ez neked központi probléma és szerinte ráérne később is? Mindkettőt baromságnak tartom. Hogyan lehet ekkora probléma egy köröm?! Vagy én nem értem?

2020. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most negyed óra nem a világ vége.

Itt lesznek órákat, nem.dig osszedolni a világ ha hiányzol az első 10 percre.


Vagy hivjatok őket 1 re.

2020. márc. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül nem jönnek a vírus miatt :) meg lett oldva a probléma.
2020. márc. 17. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!