Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy nem is szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy nem is szeret igazán a barátom, hogyan beszélhetném ezt meg vele?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk együtt, nagyon jól indult a dolog, de kezdek kétségbe esni. Mindkettőnket értek már csalódások, stb, ő mondta is, hogy emiatt kicsit nehezen nyílik meg. Én nagyon odaadó voltam vele, igyekeztem mindent megtenni, hogy éreztessem, hogy szeretem. De nem akart javulni a dolog és azt mondtam neki, hogy így nem tudom mi lesz kettőnkkel, mert én már tényleg mindent is megtettem érte. Na akkor szerintem megijedt, hogy elveszíthet és kimondta végül, hogy szeret engem. Utána megint jó volt nagyon minden. De most azt érzem, hogy kezdi "nyeregben" érezni magát túlságosan, egyre tiszteletlenebben viselkedik velem... megnéz más csajokat a jelenlétemben, vagy sokszor vannak nagyon paraszt megnyilvánulásai, amikre azt mondja, hogy ezeket ő nem bántásnak szánja. Ha valami romantikus tettet szeretnék tőle, akkor csak legyint, hogy ő nem hősszerelmes típus. Ha meg megbánt valamivel, akkor ahelyett, hogy azon gürizne, hogy megnyugtasson, inkább csak felhúzza magát, "idegesítem a hisztimmel". Pedig állítása szerint szeret engem, csak egyszerűen béna és nem ért a "nők nyelvén".

Szakítani nem szeretnék, de mit tudnék ilyenkor tenni, úgy hogy ne tűnjön hisztinek ez a dolog?


2020. márc. 16. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele tök nyugodtan és jéghidegen, hogy te nem ilyen kapcsolatot szeretnél, és sajnálod, de neked egyáltalán nem elég, amit ő érzelmileg nyújt neked. Te olyat akarsz, aki hozzá képest hősszerelmes típus és ért a nők nyelvén. Úgyhogy vége. Ha erre kiborul, akkor maradj nyugodt, és kérdezz rá, hogy miért hisztizik.
2020. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Javítás: úgyhogy a kapcsolatnak RÉSZEDRŐL ezennel vége.

És én azt is hozzátenném, hogy ha ezek után bármiben is erőszakoskodik, az már zaklatásnak számít, és ha bármi olyannal próbálkozik, ami neked kellemetlen, akkor meg fogod tenni a megfelelő hatósági óvintézkedéseket. Kb. ennyi.

2020. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha néhány hónap után a ,,szenvedő hősből" bunkó lett valószínűleg mindig is az utóbbi típushoz tartozott.Valószínűleg mással ugyanezt játszotta el és ugyanezért lett a kapcsolatuknak vége.Őszintén beszélni az érzéseinkről nem hiszti, max annak tűnik hisztinek aki nem szeret és nem tisztel.
2020. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy direkt akar eluldozni tudatalatt vagy egyszerűen bunko es kesz
2020. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő ilyen, előjött a valódi énje.Először mindenki tök jópofa, aztán jön a fekete leves. Kérdés, neked ez meddig jó így...
2020. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jár mindig az én barátnőm is. Kísértetiesen hasonlít a sztori. Esetleg megírnád privátban a monogramod?

Lehet nem ő vagy, attól viszont még segíthetek.

2020. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!