Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 ev hazassag ez?

Figyelt kérdés
14 ev hazasag utan a ferjem sex kozbe le allt ra kerdeztem mi tortent? Semmi. Az en gondolatom kepzeletben massal volt es a valosagba en voltam 30 eves. En 37 vagyok. Ti mit gondoltok? Anyit fuzot masnap menjek eljem a vagyam de este vacsora legyen es ne ereztesem vele sem a gyermekunkel aki 11 eves.

#14 év hazassag
2020. márc. 17. 00:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2020. márc. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit szívtál?
2020. márc. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szkuvi pls.


Mi ez a kérdés? Még értelmezni is alig lehet.

2020. márc. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Alig? Segíts kérlek, nekem semennyire se sikerült!

#2

2020. márc. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval, ha szívtál ha ittál, jó esetben is javít az autocorrect.

Te vagy az első akinek ajánlom hogy kapcsolja be.


Ezt a képzeletbeli dolgot értelmezni sem lehet.


A férjed, már amennyire kiveszem értelmes irasodból, elküldött, hogy keress magadnak alkalmi partnert, csak legyél diszkrét.


Vagy mert ő már félre ment és téged nem kíván, vagy mert nem áll fel neki a cerka.

Inkább az első.


Csak a gyerek miatt vagytok együtt.

2020. márc. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem szívtam,es nem fogyasztok alkoholt!

Nem tudom megcsalt-e? Bizonytalan vagyok személyszallitasal dolgozot par evig ahol ugye van no. Gyermekunk imadja az Apjat es en nem akarom elvesziti egyiket sem es elunk egymas melett kozosen fizetjuk a szamlakat. Nem tudom van igy valaki?

2020. márc. 17. 04:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kívánatos számára. Azért áll le dugás közben, akadozik a cerkája mert veled van. Fantazial de így sem megy neki veled mert más kell már neki, nem te. Együtt lenni vele azért mert gyerekeket van? Boldog házasságotok van? Nem, kényszerből együtt maradni az egyenlő a birtoklással. Te jobbra ő balra! Gyerekek akkor is van, lesz és így csak ő fogja legjobban meg sinyleni.
2020. márc. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért állt le, mert meglátta a helyesírásodat. Csináld azt, amit az urad mondott! Menjél, éljed ki a vágyaidat, majd készíts vacsorát, de a gyerek ne vegye észre a... (mit is? Hol a kur_a tárgy a mondatból?)! És még ilyeneknek van választójoguk, ráadásul szaporodnak. Öcsém! 28/f
2020. márc. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ugraszd ki a nyulat a bokorból.

"...menjek eljem a vagyam de este vacsora legyen...": Ő kér valamit, így neked is legyen elvárásod, igényed.

Estére készülj valami totál meglepivel számára, pl.: dominaszerep, vagy olyan dologgal, amit ki szeretnél próbálni. Erre neki partnernek kell lennie. Amikor benne van a buliban, akkor kérdezz rá keményen dolgokra. Játszadozz el vele egy kicsit.

2020. márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi vaaan? A ferjed 16 eves volt amikor osszehazasodtatok??
2020. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!