Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban nem kivanom a szexet, miert?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok és az elmúlt 10 évben 3 komoly kapcsolatom volt és mindegyiknél ez történt.

A kapcsolatok kozott voltak szex parnereim (nem valtogattam őket mindig egy fix volt) akikkel hónapokig jártunk össze,volt hogy rendszeresen hetente 2x is és soha nem volt ilyen gond,minsig vártam hogy legyen szex. Komoly kapcsolataim elején is mindig minden rendben volt a libidómmal, de 4-5 hónap után, ahogy komolyodik, egyszerűen elszáll.

Mostani páromnál ugy érzem ő az igazi.

Felnézek rá, nagyon szeretem, van hogy rajta marad a tekintetem annyire tetszik külsőleg is. Minden kalappol de egyszerűen a szex eszembe sem jut. Nagyon félek hogy rámegy erre a kapcsolatunk.... volt hogy magamra eröltettem, hisz félek hogy elveszitem...de nyilván igy nem is volr jo egyikőnknek sem....


2020. márc. 17. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is unalmassá válik a szex pár hónap után. És a kalandokban pont az a jó, hogy akkor csinálod, amikor kedved van hozzá. De egy kapcsolatban, mikor együtt éltek és ő minden nap csinálná...hát nekem az sok, mert esténként gyakran már fáradt vagyok hozzá. És ettől ilyen nyomás alatt érzem magam, mintha csinálni “kéne”. Pedig én csak 23 vagyok :D Inkább hétvégi szexelő vagyok, de akkor napi többször is szeretem. Nem tudom, mi lehetne erre a megoldás...
2020. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert "kötelező". Az alkalmiknál meg megmarad a döntési szabadságod.
2020. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szedsz valami hormonalis fogamzásgátlót? Az okozhat problemat illetve ezzel en is talalkoztam mar, en par dologra gyanakszom 1.eleve nem olyan hatalmas az etvagyam 2. Ciklustol fugg,valamelyik heten jobban kivanom 3. Mar nem kell kapaloznia másikert, mindig elerheto 4. Mas dolgok fontosabba valnak 5. Ismerosseg erzes túlságosan hasonlo lesz a masik. Sztem csak az utolso kettovel lehet mit kezdeni meg a fogamzasgatlassal. Az utolso ellen kell talan a legjobban tenni, harcolni, egyenisegnek maradni kapcsolatban, nem tulzottan magad kepere alakitani a masikat h ne ugy erezd h kb a testvereddel szexelsz.
2020. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen. Enis erzem hogy mert "kotelezo" ez kozvetlen azota van miota megcsalt 20 eves koromban egy srac. Nögyogyaszati problemaim voltak, nem tudtam szexelni jo sokaig,erre ő felrelepett. Azota igen, ezert erzem. Kotelezo.... kulonben a masik felre lep. De nen pont emiatt kene odatennem magam?pont rosszul sül ek a dolog. Nem ugy hogy ki akarom teljesen elegiteni hogy ne lepjen felre, hanem mert kozelezonek erzem ezert mar szinte csak azert sem?
2020. márc. 17. 12:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben elmennék pszichológushoz, mert 4-5 év múlva sem lenne normális, amit érzel.

Olyan, mintha valami fura fordított megfelelési kényszerből tudnál csak szexelni, amikor a legjobb formádat kell hozni, mire lehetnél önmagad, és tényleg élvezhetnéd, akkor már nem kell.

2020. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5, jarok pazichologushoz más okokbol de ezis szoba jott mar tobbszor es foglalkozunk vele. De eddig meg nem jutottunk sokra. Ezert kerdezem itt hatha volt mar valaki hasonlo cipoben es tudni veli hogy miez...
2020. márc. 17. 12:41
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#4

Igen akkor biztos megfelelési kényszer. Attól félsz, hogy ha nem szexelsz vele, akkor megcsal. Fogd fel úgy, hogy ettől csak magát teszi szánalmassá. Mint valami állat, aki nem bír ki pár napot vagy hetet szex nélkül...

2020. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek riogatni, de én egy 25 ös pasi vagyok és az én kapcsolatomban is hasonló a helyzet mint amit te leírtál itt...az első 4-5 hónapban sok szex volt aztán egyszerűen "elapadt" a szex csap és leestünk a havi 2 re...ha ennél többet szeretnék akkor már könyörögnöm kell ami miatt baromi szánalmasnak érzem magam.Természetesen az összes létező kifogást megkaptam ha épp nem akarta....stress,idő hiány,fáradtság...ami baromi érdekes volt hogy ha meg néztünk valami sorozatot ahol ment valami szex jelenet akkor meg hirtelen kedve lett.Illetve ő is arról beszélt folyton hogy legyen "spontán" ne legyen az hogy jó akkor ma este szex lesz.Egyszerűen képtelen vagyok megérteni hogy ha van egy párod akit szeretsz akkor miért kellenek kikötések a szexhez?Főleg a nőknek akik elméletileg az kell igazán hogy egy biztonságos kapcsolatban szeretve legyenek...erre pont egy ilyen kapcsolatban szárad ki a vénusz domb? Na ne már. Igyekeztem megbeszélni,újítani...még azt is mondtam neki hogy ha ez segít akkor menjen kalandozni mert eddig is mindent megtudtunk beszélni vagy oldani akkor ez sem lehet akadály...csak akarjon végre szexelni velem többet...férfiként nekem borzasztó érzés az hogy a barátnőm szinte kizárólag a ciklusának a legkancásabb pontján hajlandó velem szexelni egy jót...ez mellett meg örülhetek ha kapok 2x egy kis orált.Az elmúlt hónapokban képtelenek voltunk megoldani ezt a problémát és érezhetően őt feszélyezi és zárkózottá teszi ha felhozom ami miatt meg már én érzem magam szar embernek hogy szeretném megoldani hogy együtt lehessek vele.

Tényleg nem szeretnélek riogatni de nálam most érkezett el az a pont hogy nem szeretnék tovább küzdeni mert értelmetlennek érzem hiszen nem vágynak rám.Ez nekem így a továbbiakban már nem felel meg és a stressz meg a szorongás ami a témából eredő gondolatok miatt már folyamatossá vált egyszerűen elkerget ebből az egyébként jól működő kapcsolatból.Lényeg a lényeg hogy már letisztáztam magamban hogy hamarosan menni szeretnék...sajnálom de a szex egy tényleges alappillére a kapcsolatnak ha a nőknél nem is de a férfiaknál mindenképpen...lehetsz te a világ legaranyosabb,kedvesebb,odaadóbb, LEGSZEXISEBB nője....mit csináljak veled ha pont a világ legizgalmasabb örömforrását nem élhetem át veled?

Azt tudom tanácsolni neked hogy mélyedj el az önismeretedben jobban...adj magadnak egy kis időt egyedül és gondolkozz, kérdezz magadtól...keress...hogyan vagy miért működök/gondolkozom úgy ahogy?Keress de ami a legfontosabb ne félj szembe nézni magaddal és elfogadni magadat akkor sem ha az ütközik a társadalmi "követelmény" rendszerrel. Bármit is élvezel vagy szeretsz csinálni az teljesen emberi még ha ritkább is.(persze amíg ezzel nem ártasz másoknak).

2020. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 koszomom hogy liertad.
2020. márc. 17. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!