Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat megpróbálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat megpróbálja elcsábítani egy kolléga nője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, 2 hónapja kezdtünk új munkahelyet. Arra lettem figyelmes, hogy egy velem egyidős lány kerülgeti őt.de egy másik munkatársam is megjegyezte, hogy neki úgy tünik, tetszik a lánynak a barátom. Gondoltam, ez még nem jelent semmit. Aztán azt vettem észre, hogy egyre többet legyeskedik a barátom körül, és hogy a lány mindig próbál beszélgetni. A barátom egyik nap mondta, hogy a lány utálásokat tett neki,hogy "milyen jó pasi"

Elmondtam a nézeteimet a barátomnak, hogy szerintem a lány akar tőle valamit, és megkértem, hogy csak annyit beszéljen vele, ami a munkához szükséges....

Nem fogadta meg a kérésem, tegnap láttam,hogy kb 2 órán keresztül beszélgetnek. Kérdőre vontam, miről beszéltek annyit, de ő 2 mondttal le is rázott, és mondta, hogy fejezzem be ezt a viselkedést. elkezdett velem kiabálni,hogy mivan velem, elmentek otthonról?! Meg hogy tudta, hogy nem fogom már sokáig bírni hiszti nélkül..

Tudom, hogy alapjában nem lenne nagy dolog, hogy mással is váltott pár szót, de nekem rosszul esik, mert itthol meg órákon át csak játszik, meg telefonozik. Ha szólok hozzá, meg sem hallja, mindent 2x kell elmondani...

Nagyon a végét rugja mar ez az egész, de nem tudom, hogyan folytassam tovább az életem. Nagyon sokat sírok, nagyon el vagyok keseredve. Mit tennétek ilyen helyzetben?



2020. márc. 17. 16:06
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
28%
Gyere sírj a vállamon (mondta Jimmy vagy énekelte :D)
2020. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

SEMMIT nem kell tenned.

Az, hogy a párod beszélget vele, nem jelent megcsalást, illetve erre minden joga megvan. HA nagyon korlátozni akarod, akkor azzal csak akettötök kapcsolatát teszed tönkre (TE MAGAD!)

Féltékenykedni a legjobb módszer arra, hogy otthagyjon, és nem azért, mert "valaki" el akarja csábítani, hanem mert te mégy az idegeire.

A másik, amit nem értek, ha eleve nem müködik a kapcsolatotok, akkor miért nem zárod le? Ennek így semmi értelme.


Amit azonban meg kellene tanulni, hogy "elcsábítani" csak azt lehet, aki akarja, aki komolyan ragaszkodik a párjához, és akinek fontos a hüség, azt nem.

Ezen kívül vagy megbízol a párodban - akkor fölösleges hisztizni, vagy nnem - akkor meg nincs értelme a kapcsolatnak.

2020. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Emelt fővel kilépnék. Jobb most szakítani, mint egy megcsalás után.
2020. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Leginkább semmit. Tudom, nem ilyen választ vártál, de ha menni akar, akkor menni is fog. Ha pedig veszekszel vele meg jeleneteket rendezel, azzal csak indokot adsz neki, hogy belemenjen a dologba. Ha úgy érzed, menthetetlen a dolog, még időben dobd ki!
2020. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Kuka.
2020. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Itt az a kérdés meg akarod e várni hogy megcsaljon?

Megkérted hogy ne beszéljen vele annyit, lesz####a...

És még komolyan ő van felháborodva?

Kérdezd meg mit akar tőled, szeret e még, ha kételyes hagyjad.

2020. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Semmit nem kell tenned. Ha a pasid Másba akarja mártani, akkor másba fogja. Ha nem, akkor nem. Mi is egy helyre lettünk felvéve, páromra ácsingózott az egyik kolléga. Eleinte ignoráns volt, aztán elege lett és jó hangosan elküldte a búsba, hogy ne nyomuljál már egész álló nap, valaki dolgozni is akarna... Meg hogy vedd már észre magad, a párom azon röhög, hogy vergődsz itt mellettem.


Hát ennyit arról, hogy kiben van gerinc.

2020. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

A, Beszélsz a pasiddal, hogy ki mit akar: ő mit akar, te mit akarsz;

B, Beszélsz a nővel, hogy álljon le;

C, Beszéltek mindhárman egymással, hogy ki mit akar/ne akarjon a másiktól.

2020. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha szeretne teged ez a pasi, nem tenne olyat ami rosszul esik (plane nem kb hisztinek minositene a tok jogos kiakadasodat) + lekoptatna ezt a kis ribit. Megnyugtatna, nem pedig bunkozna miutan szova teszed neki. Hagyd a fenebe, foleg ha amugy sem jo mar a kapcsolat :(
2020. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez ELLEN semmit nem tudsz tenni. Csak ront a helyzeten, barmit is csinalsz.


De AZERT, hogy a parod veled akarjon maradni, igenis sokat tehetsz. Pl. ahogy a szovegbol is lejon, szeretne, ha hagynad a hisztit.

2020. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!