Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat ilyen?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

A kérdésem nagyon "gyerekes"-nek tűnik, de mivel barátnőmmel mindketten 19 évesek vagyunk, így gondoltam inkább a felnőtt kapcsolatok kategóriába teszem fel a kérdést.

A kérdésem csupán annyi, hogy a barátnőm mindig furin viselkedik velem, ha nem "lájkolom" (istenem, de gyűlölöm ezt a megnevezést...) a posztjait és a képeit...Szerintetek az előfordulhat, hogy egy ilyen zavarhat egy felnőtt nőt? ti szoktátok a párotok dolgait "lájkolni"?



2020. márc. 17. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon ráfüggött erre a netes visszaigazolásra... Talán több figyelmességre vágyik.
2020. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
beteges,gyerekes,tiniagyú,sose nő fel,szánalom.
2020. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Jól látod a helyzetet és azért aggodalomra is ad okot ez a viselkedése. Önértékelési gondokra, önbizalommal kapcsolatos problémákra utal, ami később még súlyosabb lehet. Azért akarja hogy lájkolgasd, mert abból meríti a megerősítést, csak ez ideig-óráig fog menni. Majd lehet lesz ha már az se lesz elég hogy nem keresed x percenként, vagy nem válaszolsz neki hamarabb mint ahogy ő akarja, mert akkor azzal is azt mutatod hogy nem szereted eléggé.


Amit most tehetsz, hogy megbeszéled vele hogy neked ez az egész netes-lájkolgatós téma nem a világod, és attól hogy nem lájkolod még tetszik a kép. Nem hiába vagytok együtt. Ha ezek után folytatja ezt és egyre fojtogatóbb lesz, akkor érdemes szerintem nem pazarolni rá az időt, mert tényleg pokolivá tudja tenni az életed (tapasztalat).

2020. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Köszönöm az ötletet, de tényleg nagyon sokat foglalkozok vele, többet egyedül a tanulmányaim miatt nem tudok, pedig szívesen tenném.
2020. márc. 17. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:

szoktam, de nem mindent. Ő se szól bele, h én mit láááájkolok és én se cs_sztetem őt.

F

2020. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez a mai 15 évesekre jellemzőbb kb...
2020. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos ezt hivjak ugy, hogy hulye pcsa. Mi a ferjemmel ugyan facebook ismerosok vagyunk, de nem lajkoljuk egymast, nem ott koszont fel, nem a kirakatnak elunk. Plusz a kizsarolt lajk milyen lajk. Gyermeteg, van meg sok ilyen, de ne hagyd magad! Legyel kovetkezetes.
2020. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb figyelemre vágyik. Én ezt gyerekes viselkedésnek tartom.
2020. márc. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De mit csinál, ami furi?
2021. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!