Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti átlátjátok?

Figyelt kérdés

A koronavirus miatt itthon vagyunk gyerekekkel. Párommal megbeszéltük h lemondjuk a felújítás köv. stádiumát, h ne jöjjön ide kintről senki. Eleve nem vitte a gyerekét suliba már pénteken se, de másnap meg elvitte egész délelőttös gyerekmeccsre, utána mesélték h egyik csapattarsának sulijában koronavirusos vki (ezt ők lehet h korábban is tudták, csak sejtem). Aztán a párom el akart menni focizni (csapatokban), megkértem ne. Nem ment és akkor le is mondták a focirendezvényeket, nem is tudott volna menni. Köv.nap a köv. történtek: elment a gyerekével futni, utolag megtudtam h egy oszt,társat is felvettek utkozben maguk mellé. Egy haverja kért furikázós segitséget, gyerekét vitte különtanárhoz, bementek cukrászdába. Mondtam neki a különtanár és a furikázás előtt h nekem fontos h ne hozzuk be a vírust, és ha elment volna focira, megkértem volna h ne jöjjön haza. Ezen halálra megsértődött, teljes távolságtartást vett fel velem szemben.

Visszatérve az elejére, akkor minek mondtuk le a felujitas kov.stadiumat?

Elég egyoldalú, nem?



#Én vigyázok
2020. márc. 18. 05:24
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ebből lett a baj az olaszoknál. Ahelyett hogy a fenekükön megültek volna vitték a gyereket mindwnfelé bandázni. Meg persze maguk is mentek aztán vitték a betegséget össze vissza a városba. A párod nem egyedi eset.
2020. márc. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most amúgy hiába pontozzátok le az elsőt, de tényleg nem normális az, hogy "veszélyhelyzet" van, és az idióta emberek mindenfele járkálnak.

Már mikor kiderült, hogy világméretű járványra kell számítani, mert azért már Olaszországból jövő híreket meghallva már rég le kellett volna tiltani minden ki és bejövetelt.

Nyugodtan lepontozhattok, de aki felelőtlenül ment ki ilyen helyre, és kapta el a vírust; olyanok akiknek külföldön él esetleg rokonuk, és csak azért is kimentek, közbe már rég megkapták ezt a szart, hozzák ide befele.

Akik miatt mások megfertőződnek, és meg is halnak, emberiség ellen elkövetett bűncselekménnyel évekre lecsuknám. Mert az ilyen felelőtlen ember is ugyan olyan gyilkos mint bárki más.

2020. márc. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, a párod felelőtlen.
2020. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!