Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva a barátomra emiatt?

Figyelt kérdés

Külön élnük egymástól kb 20-30 perc távolságra. Mióta van a vírus járvány azóta fokozottan nem akar hozzám átjönni pedig én 2x akkora lakásban élek mint ő és én naponta takarítok,fertőtlenítek. Míg ő nála elég nagy a por és kosz kb havonta 1x porszívózik...amúgy ez nem is érdkelne mindketten fiatalok vagyunk,egyedül élnük ...

Na de tegnap közölte,hogy ő rosszul érzi magát megint nem jönne át hozzám és én menjek már át..de ezt így este 7kor közölte és úgy volt már 3. napja hogy ő fog hozzám átjönni csak mindig közbe jön valami. Mondtam neki,hogy akkor nem talizunk ma se,mire teljesn kiaakdt,meg hogy nekem át kellene mennem ápolgatni őt... amúgy kb 1.5 hónapja vagyunk együtt szóval nem tudom mit várt.

Ráadásul én este és reggel is írtam neki kedves sms-t és nem is válaszolt rá csak elolvasta. Mire véljem ezt a hisztit? Nagyon idegesít most ez a vislekedése nem tudom mit gondol. Tegnap meg még azt írta nekem,hogy sírt mert nem mentem át hozzá este??!..wtf...


2020. márc. 18. 09:55
1 2
 1/17 Gyakori93 ***** válasza:
100%
Ha már ez a 1.5 hónap alatt ilyen a viselkedése, és még téged idegesít is ezzel, akkor kár erőltetni ezt az egészet. De ha esetleg mindketten szeretitek egymást érdemes lenne leülni és átbeszélni ezt az egész szituációt!
2020. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ilyen viselkedések után nehezen tudom szerteni.

Szerintem nehezen fér bele az elején ez a nyávogás a férfi részéről...meg ez a hiszti,hogy direkt nem reagál vagy ha igen akkor ilyen közömbösen...

2020. márc. 18. 10:12
 3/17 Gyakori93 ***** válasza:
100%

Igazából nem csak az elején nem kéne nyávognia, hanem ez úgy, 20 év múlva is elégé ciki lenne. Az valamilyen szinten érthető az ő részéről, hogy szeretné ha “babusgatnád” míg ő beteg. De ez akkor sem normális.

Egyáltalán tényleg szeret téged, vagy csak megjátssza mert fél, hogy egyedül marad?

2020. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom?. Elvileg ő szerelmes a saját elmondása szerint :D De hát ezekután mit gonodljak? Ha szerelmes lenne akkor átfutna ide,ha kell. De nem inkább mindig kitalál valamit,hogy én menjek,meg az érzelmi zsarolása ,hogy ő most ezekután sír?. Mondjuk elhiszem,hogy sírt lehet azért,mert nem az ő akarata érvényesült? Amúgy meg azt mondta rosszul érzi magát megy a hasa,azután meg mondta amúgy már jól van. Mjad a beszélgetés végére hát azért jó lenne,ha őt puszilgatnám egész este mert beteg..
2020. márc. 18. 10:21
 5/17 Gyakori93 ***** válasza:
100%
Ha azt mondaná, hogy azért nem akar veled találkozni, nehogy meg fertőzzön, akkor azt megértem. De ez, amit ő csinál nevetséges!
2020. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ez csak lusta, én nem erőltetném
2020. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az nem érdekli őt ,hogy megfertőz :D pedig elvileg megy a hasa mondtam is nkei akkor jobb is,ha nem talizunk várjunk míg kiderül mi a baja,mire modnta de menjek át és simogassam :D meg milyen nő vagyok,hogy nem akarom ápolgatni??! persze ezt este kell közölni mikor végig úgy volt,hogy ő fog átjönni.


De nem engedek ebből nem érdekel,ha nem képes átjönni így járt,nem fogok összeomlani,szerintem azt hiszi halálosan szerelmes vagyok akit úgy irányít ahogy csak szeretne,mert szerelmes és akkor rángat amikor csak kedve tartja. És azzal kezdett zsarolgatni,hogy mivel most nem dolgozunk igazán lehetne mindenre időm,meg akár este 10 kor is átmhetek én! nőként este egyedül....vicc.

2020. márc. 18. 10:56
 8/17 Gyakori93 ***** válasza:

Az ilyen emberek nem fognak megváltozni, jobban teszed ha szakítasz vele. Valaki majd csak ápolgatni fogja, vagy nem! :D

Neked rendes férfi kell, nem egy kis picsogó kisfiú.

Amúgy nem is értelek, ha nem szereted, akkor minek tűrted el ennyi időn keresztül?

2020. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

1,5 hónapja vagyunk együtt mint írtam. Láttam,hogy vannak hülyeségei ,de még úgy voltam vele,hogy oké 1-2-3x előfordult oké még várjunk...még talán most is úgy vagyok vele,hogy megnézem miként fog változni a vislekedése,de túl sok reményt nem fűzök hozzá.

Vannak érzelmeim,de túlzottan szerlmes nem vagyok és így nem is engedem magamnak,hogy ekkora here.

2020. márc. 18. 11:05
 10/17 Gyakori93 ***** válasza:

Ha már nincs akkor szerelem a részedről, de vele maradsz, akkor is elég kicsi az esélye, hogy együtt maradtok. Bár ki tudja, nincs lehetetlen, változhat ez még jobb irányba is. Ha gondolod, üljetek le, beszéld meg vele, hogy mi bánt téged, és próbáljatok meg, megegyezni, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

Sok sikert a kívánok! ;)

2020. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!