Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kijárási tilalom lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kijárási tilalom lesz, akkor a párommal így meg tudjuk oldani a találkozót?

Figyelt kérdés

Budapesten élünk, a párom vállalkozó, címekre jár ki autóval. Elvileg a munka alól kivételt tesznek. Viszont azért az sem egy túl jó megoldás, ha hónapokig nem fogunk tudni találkozni, párokat szakítanak így szét a rendelettel. Azért 2-3 hónap különlét rengeteg idő ahhoz képest, hogy eddig heti 3-4 éjszakát töltöttünk együtt. Az osszekoltozes egyelőre nem játszik, mert éppen most egy kisebb mélypontban van egyébként is a kapcsolat.


Az úgy megoldható szerintetek, ha ő mehet címekre autóval és autóval felszed engem a ház előtt, majd másnap vissza is hoz autóval? Így én sem érintkezem senkivel.


2020. márc. 18. 14:35
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
77%

Jól van emberek,az ésszerűség és az elővigyázatosság nem egyenlő azzal,hogy az ablakot nem nyithatod ki,ne hogy megfertőződj a vírussal...istenem..

Nem mehetsz olyan helyekre ahol sok ember van..de eleve nem is tudsz,mert minden kocsma,kávézó,és nagyobb rendezvény zárva van..

Az hogy elmész a párodhoz úgy,hogy kerülöd az embereket 1 méterről,kezet mosol,és vigyázol a higéniára,nem fog sem téged megölni,sem mást...ilyen körülmények között,és ilyen elővigyázatossággal,nincs ahogy ekapd a vírust.. a vírus nem levegővel terjed,hanem más emberekről..nem kell a pánik keltés,gondolkodni kéne egy keveset.

2020. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
48%

"a vírus nem levegővel terjed"

𝐃𝐄!

Terjed cseppfertőzéssel is, méghozzá nagyon hatékonyan, és terjed érintéssel is!

Sok felületen több napig megmaradhat, aztán a szél belekeveri az orrodba!


Tudod, ahol 2 hét alatt 28000 ember megfertőződött, ott már tudják!


De nekünk sem kell hülyének lenni, már mi is tudjuk!

2020. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
75%

#21


Ja, mert a párod ugye nem lehet fertőzött...ha minden ember így áll hozzá, aki kapcsolatban van, akkor ennyi erővel bejárhatnánk dolgozni is meg kinyithatna minden. Vagy te azt gondolod, hogy csak akkor terjed a vírus, ha sok ember van? Biztos fogja magát és összeszámolja :D

2020. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
67%
#17: igen, úgy kéne! SENKI SEHOVA!
2020. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
66%

"aki ilyen hangnemben kommunikál idegenekkel, az magára vessen inkább." Te óvodás agyú társfüggő fogyatékos, te.

Én több hónapot kibírtam a párom nélkül, pedig én még szorongós is vagyok. Ezért mennek egymás agyára a házasságban is, mert képtelenek egy kis időt is egymás nélkül eltölteni.

2020. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
68%
Már maga a kérdés sem jó.
2020. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
94%
Költözzetek össze, vagy most egy ideig bírjátok ki online kommunikációval. Én saját párommal már ezt teszem. (ő Kőbánya én 13 ker)
2020. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
77%
Rendben,oké.Megértettem.De vannak emberek,akiknek még mindig be kell járni munkába...ők mit csináljnak? mondjanak fel?
2020. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
90%
#20 ha mindenki tényleg otthon maradna dárkói szigorral, akkor lenne is elengedő szakember, aki ellátja a betegeket, meg sok se lenne, mert írmagjában elcsitulna a terjedés lehetősége. Szóval a fertőződési görbe lapos ÉS rövid lenne. Nem lenne hosszabb a vírus. Ellenben egy "megyünk ahova akarunk" berendezkedésben jó csúcsos lenne a görbe, ha nem is tartana tovább a "szezonja".
2020. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
87%
#28 nyilván ne mondjanak fel! De aki megteheti maradjon a fenekén, legalább akkor zaok, akiknek muszáj kint lenniük, ők is nagyobb biztonságban vannak! Közös a felelősség, ezt nehéz egy "énénénén" életszemléletben megérteni.
2020. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!