Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kijárási tilalom lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kijárási tilalom lesz, akkor a párommal így meg tudjuk oldani a találkozót?

Figyelt kérdés

Budapesten élünk, a párom vállalkozó, címekre jár ki autóval. Elvileg a munka alól kivételt tesznek. Viszont azért az sem egy túl jó megoldás, ha hónapokig nem fogunk tudni találkozni, párokat szakítanak így szét a rendelettel. Azért 2-3 hónap különlét rengeteg idő ahhoz képest, hogy eddig heti 3-4 éjszakát töltöttünk együtt. Az osszekoltozes egyelőre nem játszik, mert éppen most egy kisebb mélypontban van egyébként is a kapcsolat.


Az úgy megoldható szerintetek, ha ő mehet címekre autóval és autóval felszed engem a ház előtt, majd másnap vissza is hoz autóval? Így én sem érintkezem senkivel.


2020. márc. 18. 14:35
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
78%
Apám 3 évig volt katona, anyám megvárta. És ez nem is volt annyira régen..
2020. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
67%

Én sem tudok összeköltözni még a párommal, mert egyelőre ő is, én is a szüleinknél élünk. Nem tudjuk megoldani a dolgot nyárnál- kora ősznél hamarabb, márpedig nekem most az otthon a szomszéd megyében van, nagyjából 90-100 km-re. Megyek hozzá, ameddig lehet, és ő is hozzám, minimalizálva a tömegközlekedést, amennyire tudjuk. Ennyit tehetünk, mert ez egy friss, pár hónapos kapcsolat - így az nem játszik, hogy "talán nyárra már minden megoldódik"... A lónak a farkát. Ebben az országban semmi sem működik rendesen, ez is ki tudja,meddig fog húzódni - de az emberi kapcsolatainkban jóvátehetetlen károkat fog okozni, ha minden sz_rt betartunk, amit mondanak...

Tessék megtanulni kezet mosni és nem szanaszét prüszkölni, koszos kézzel pedig nem fogni meg semmit. Ha ez megvan, nagyszerű, egy ötéves óvodás szintjét már ütjük - ha nem, akkor meg mindegy, mennyi tilalom lesz, a vírus terjedni fog. Az alaphigiéniát nem lehet már beleverni azokba a felnőttekbe, akik gyerekként sem voltak képesek ezt megtanulni. :/

2020. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
54%

Nem igazán értem. Most akkor jó a kapcsolat, vagy nem? Ha jó, akkor kibírtok együtt pár hónapot. Ha nem jó, akkor meg kibírtok egymás nélkül pár hónapot.

Egyébként megoldható, kérdés hogy ér-e annyit hogy ilynek miatt terjedjen jobban a vírus.

2020. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
54%

"párokat szakítanak így szét a rendelettel"


Persze, mert inkább pusztuljon szét a felirszag.

2020. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Most már lehet pánikolni, most már kijárási korlátozás van. Igen, még csak korlátozás, nem tilalom, de azok a párok, akik nem egy városban laknak így sem tudnak találkozni. Mi sem. Én nekem is ma kell hazamennem, mert ezt rendelték el. Igaz, maradhatnék a páromnál is, ha a szüleim engednék. Nem, nem kamasz vagyok, dolgozó felnőtt (bár sajnos a korona miatt jelenleg nem tudunk bejárni dolgozni), de mégis hazaparancsoltak.

Jelenleg tényleg abban tudok bízni, hogy 2 hétig nem tudunk találkozni, utána feloldják és újra láthatjuk egymást. De sajnos így is nagy rá az esély, hogy még jobban fogják szigorítani.

A kapcsolatok... Igen, sok tönkre fog menni. Nem azért, mert két hetet nem lehet külön tölteni, hanem azért, mert ha hónapokig elhúzódik, az sok mindenkit meg fog viselni.

Mi már több éve vagyunk együtt, de mégis megijeszt, ha arra gondolok, hogy nem fogunk találkozni ki tudja mennyi ideig. Igen, tudom, hogy nem fogunk szakítani, hiszen több év van mögöttünk, nehogy már egy kis különlét szétválasszon minket, de akkor is rosszul esik, fáj, de nem tudok ellene mit tenni.

Ezzel most sokan vannak hasonló helyzetben, de nem lehet mit tenni. Fogakat összeszorítani, messengeren, bármin tartani a kapcsolatot és kész. Bízzunk benne, hogy gyorsan lecseng ez az egész, és nem fog a kapcsolatok árára menni.

Nevezhettek önzőnek, amiért ebben az időszakban is jobban érdekel a saját kapcsolatom, mint a gazdaság, de emberek vagyunk, társas lények, nyilván mindenki szeretné, hogy legalább a magánélete legyen rendben.

2020. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

"Jobban érdekel a saját kapcsolatom, mint a gazdaság"


Szerintem ezt nagoyn gyorsan át fogod értékelni, ha tényleg olyan helyzetbe kerülsz :D Lehet saját kezeddel folytanád meg a párod, az utolsó szelet kenyérért.

2020. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

#45

Bocsi, nem akarlak megbántani, de ez vicc-kategória amit írsz. Ha felnőttként a szüleid tartanak távol a párodtól, azzal nem lehet mit csinálni és ezesetben NEM a kijárási korlátozások az oka annak, hogy nem tudtok találkozni.

2020. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
47# De. Elvégre ha a párod több 10 km-re lakik, akkor nem tudsz hozzá leutazni. Feltételezem, hogy értelmezni tudod a törvényt. Elmehetsz boltba, városon belül futkározhatsz, de nem utazgathatsz különböző városokban. Elvégre akkor semmi értelme nem lenne a korlátozásnak.
2020. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

#48

Olvasd el, mit írt az a válaszoló, akinek válaszoltam. "Igaz, maradhatnék a páromnál is, ha a szüleim engednék." - ez nem kormánybácsi hibája.

2020. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Jaj hogy mennyi ember nem bír ki par honapot kefeles nélkül.
2020. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!