Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kijárási tilalom lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kijárási tilalom lesz, akkor a párommal így meg tudjuk oldani a találkozót?

Figyelt kérdés

Budapesten élünk, a párom vállalkozó, címekre jár ki autóval. Elvileg a munka alól kivételt tesznek. Viszont azért az sem egy túl jó megoldás, ha hónapokig nem fogunk tudni találkozni, párokat szakítanak így szét a rendelettel. Azért 2-3 hónap különlét rengeteg idő ahhoz képest, hogy eddig heti 3-4 éjszakát töltöttünk együtt. Az osszekoltozes egyelőre nem játszik, mert éppen most egy kisebb mélypontban van egyébként is a kapcsolat.


Az úgy megoldható szerintetek, ha ő mehet címekre autóval és autóval felszed engem a ház előtt, majd másnap vissza is hoz autóval? Így én sem érintkezem senkivel.


2020. márc. 18. 14:35
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
46%
utolsó,savanyú a szőlő? igaz,a kezedet nem kell nélkülözni,mindig ott van. csak egyszer tapasztald meg milyen egy másik emberrel éveket tölteni,szeretni,hogy aztán elválasszanak tőle hónapokra. a kapcsolat nem a dugásról szól. maszturbálni mindenki tud egyedül is. barom.
2020. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

#51


Ha csak egyszer egy napig tudnék szerelmet érezni, több kívánságom nem lenne az élettől. De nekem még ez se adatik meg. Csak a kínzás, csak a szenvedés, a jó dolgok mindig elérhetetlenek maradnak.



Mit vétettem én a világ ellen, hogy csak a büntetést érdemlem mindig?

2020. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

#51

Egy olyan kapcsolat, ami NEM a dugásról szól, simán átvészeli, mert lehetnek együtt is a járvány idején, semmi nem tiltja.

Ja, hát annyira azért nem minden pár viseli el egymást, csak dugni azért jó. Hát az ilyenekért meg nem kár szvsz, dugni bármikor találnak mást is majd ha normalizálódik a helyzet.

2020. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!