Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség lenne szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne szakítanom vele, ha csak élőben megy jól a kommunikáció?

Figyelt kérdés
A párommal élőben mindig nagyon gördülékenyen megy a kommunikáció. Mindent meg tudunk beszélni és nagyon jól érzem magam mellette. Ha távol vagyunk, akkor viszont nem keres magától, amiből már nagyon elegem van. Hiába mondtam neki, hogy mivel napi szinten nem vagyunk együtt, ezért ez nekem fontos. Mielőtt valaki kiforgatná a szavaimat, nem azt várom, hogy egymáson lógjunk, de nem hiszem hogy van olyan ember, aki szerint normális, hogy a párja akár 2-3-4 napig is elvan úgy, hogy nem beszélnek. Neki ez nem fontos, nekem az. Hiába nagyon figyelmes amikor együtt vagyunk és hiába tervez velem jövőt, nekem így nem megy. Ráadásul most egy jó darabig nem fogjuk látni egymást, de most is képtelen a minimális kommunikációra is.
2020. márc. 18. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nézd, én képtelen vagyok megérteni az igényt az online kommunikációra. Nekem ez semmit nem ad hozzá egy kapcsolathoz, akkor is utálom, ha fülig szerelmes vagyok. Nekem csak előny egy ilyen partner, mert én is ilyen vagyok. Viszont neked nyilvánvalóan lenne erre igényed, míg neki nincs. Köztes megoldás esetleg? Pl. nap közben nem pötyögtök, de este (vagy minden másnap este) videochaten beszélgettek egymással?
2020. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Azért 3-4 nap nagyon durva. Én azt gondolnám, hogy van mellette valakije. Én sem szeretek csetelgetni meg telefonálgatni, de ha szerelmes vagyok, nem tudnék anélkül lefeküdni, hogy ne beszéltem volna legalább kicsit a párommal. Ez így gáz.
2020. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Te írsz neki vagy csak várod a sült galambot?
2020. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajanld fel hogy telefonaljatok es mondd meg neki hogy neked fontos h neha o is hivjon. Az en parom is csak par mondatot irt chaten, jeleztem neki h ez zavar h nem keres aktívan, igy most van h beszélünk telefonon. Neki ez a normalis, o nem tudja mit mondjon telefonon es gondolom emiatt hulyen erzi magat.
2020. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 peca1000 ***** válasza:
50%

A pasik zöme (én is), ilyen.


Ha hiányzik, hívd föl te, de ez miatt hülyeség szakítani.


Ha valaki elfoglalt, akkor akár egy hétig vagy hosszabb ideig sem keresi a másikat, észre sem veszi, hogy megy az idő, nemhogy hiányozzon neki a másik.

2020. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

#5

Mivan? Ahol nem beszéltek egy hétig, az minden csak nem párkapcsolat. Az max valami laza barátság extrákkal, vagy még az sem. Soha nem volt olyan kapcsolatom, ahol ne beszéltünk volna minden nap, pedig mindketten elfoglalt emberek vagyunk. De ki ne szakítana időt minden nap arra, akit szeret? Esténként mindenkinek van szabadideje.

2020. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanebben a cipőben járok. Beszéltem már vele erről, mondta neki az élmények fontosabbak, de azért majd igyekszik keresni. Én szívesen beszélnék vele minden nap, de nem akarok ráakaszkodni. Legutóbb én kerestem, most megvárom amíg ő. Nem tudom, hosszútávon fog-e ez így menni, mert szeretném, ha az életem része lenne, de ehhez szükséges a napi szintű kommunikáció nekem. Neki úgy tűnik nem.
2020. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a pasik zöme ilyen? :D


Mi egész nap pötyögünk + néha telefon, pedig nem tizenévesek vagyunk és együtt is élünk. :D És nem megterhelő egyáltalán a férfimnek sem.


Én a szavaiból azt veszem le a kérdezőnek, hogy nem csak "felesleges" online pötyögés nincs, hanem konkrétan nem keresni a csávó akár 3-4 napig. Valaki szerint ez belefér? Hogy azt se tudja élsz vagy halsz napokig? Hát oké. :D


Ez szerintem nem egy egészséges kapcsolat, persze vannak ezek szerint ilyen igények is, de ahogy látom a kérdezőé más.


Én a helyedben dobbantanék. :D

2020. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!