Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hosszútávú kapcsolatomnál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hosszútávú kapcsolatomnál a párom barátként találkozgatott egy régi be nem teljesült kalandjával, de dobja őt barátként, akkor működhet a jövőben a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Régóta ismerik egymást, soha nem volt semmi fizikai kontaktus közöttük, és néha eddig is felbukkant, viszont mostanság rendszeresen találkozgattak. A párom mindenről beszámolt, jelenleg elért arra a pontra, hogy most le akarja zárni, mert úgy érzi, hogy érzelmileg elkezdhet kötődni hozzá is.

Szerintetek így ennek tudatában, hogy megszakítja vele a kapcsolatot, és engem választ, van jövője a kapcsolatunknak, vagy aggodalomra ad okot?



2020. márc. 18. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Azno erzesei nem szuntek meg, es kerdeses, nemcsak azert zarna-e le, mert a masik nem akarja. Nem okolok senkit, de ez meg egy ideig veszely. Talan jobb lenne, ha nem is tudnad, arra az esetre, ha ugyse valosulhat meg.
2020. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A másik fél 100%-ig benne lenne, hogy kapcsolatban legyenek. Ezt a legutóbbi találkozásuknál kibökte nagy nehezen.
2020. márc. 18. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ha ennyire őszinte veled, nem kell félned. Te mennyire ismered azt az illetőt?

Magamból kiindulva nekem is van ilyen barátom 13 éve

Kisebb fellángolások voltak már,mindkét részről DE ép ésszel nem tennék tönkre egy ilyen barátságot, ezt meg is tudtuk beszélni. Nem rögtön ez tény. Mindig is tisztában voltunk azzal hogy a másiknak párkapcsolata van.


21/N

2020. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ha önálló döntése az, hogy lezárja, nem beszélnek, akkor működhet veled!
2020. márc. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi lett?
2021. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Stua!

Hogy vagytok mostanában?

2023. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!