Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok arról, ha mindennap látnátok egy srácot meg egy lányt a buszmegállóban meg a buszon csókolózni és ölelkezni?

Figyelt kérdés
Ilyen vírusos időszakban.
2020. márc. 18. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Egy pár talán? 🙄
2020. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak ott van lehetőségük talizni:

https://www.youtube.com/watch?v=2fiZh5VBubM

2020. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék magamon h télleg ennyire nincs életem, vagy szimplán egy befolyásolható félemgerjesztő idióta vagyok akinek semmi célja az életben?
2020. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik egymást.
2020. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Atyaisten. Nem esett meg le? Egymast mar ugy is megfertoztek, ha egyutt setalnak, beszelgetnek, esznek egymas tarsasagaban. Teged meg nem o fertoz meg, hanem a boltban a tusszogo banya mogotted.
2020. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vírustól függetlenül marha gusztustalan, ha valaki nyilvánosan smárol, pláne utazóközönség előtt.
2020. márc. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pofátlanság és undorító nyilvánosan egymást falni. Nem egy puszi vagy csók ami undorító hanem a smacizás, cuppogás, tapizás.

De ez még annyira ki sem akasztana. A múltkor valaki ruhaüzletben éppen próbáltam, egy baratnőm elkísért ram várt a fülke előtt. És a mellettem lévő fülkemben volt egy pár (kb 15 évesek lehettek, hangra, meg a lábuk alapján ami kilatszott) ,a csaj leszopta csávót (hangról ítélve) aztán ott dugtak mellettem. Nem vagyok prűd de ez ott nagyon zavart és először nem is akartam elhinni,aztán kineztem a barátnőmre hogy ő is hallja-e. Es igen. Hát ott nagyon abba voltam hogy átszólok nekik hogy nem itt kéne..

2020. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!