Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? (felbukkanó ex)

Figyelt kérdés

10 hónapja megismerkedtem egy nővel. Kiderült, hogy van 3 gyereke (1 apától). Én úgy voltam vele, hogy ez engem nem zavar és tovább ismerkedtünk, míg végül 1,5 hónap ismerkedés után összejöttünk. Utána nem sokkal bemutatott a gyerekeknek is, akikkel egész jól alakult a kapcsolatom. Olyannyira, hogy most már szinte követelik, hogy több időt legyek ott egybefüggően (több napot, ne csak 1-1 estét), nyáron még egy kisebb nyaralásra is jutott idő velük, ott alakult kicsit bizalmasabbá a kapcsolat velük. A gyerekek apja az utolsó gyerek születése után lelépett egy akkori nőjével, azóta feléjük sem nézett. Miután én a képbe kerültem ő is megjelent, néha hozott nekik ilyen-olyan játékot, csokit, kevéske pénzt. Karácsony 2. napján jött a gyerekekért és épp én is ott voltam. A gyerekek olyankor teljesen be vannak zsongva, pedig én egyébként szerintem semmi extrát nem csinálok. Nem halmozom el őket felesleges vackokkal, viszont simán leállok velük focizni, segítek a leckében, a háziban, próbálom őket rávezetni, hogy hogyan oldják meg a feladatokat. Szóval karácsonykor jött az apjuk és elvitte volna őket magához, de ők nem akartak menni és nem is mentek. Akkor majdnem megütött engem az apjuk, de végül leállította magát. Én ott, akkor elmondtam neki, hogy nem akarom elvenni a helyét, nem uszítom ellene a gyerekeit, de ha évekig feléjük sem nézett, akkor ne most akarjon már mindent azonnal behozni. Persze nem értette meg. A barátnőm már akkor beszélt vele, hogy ne keresse őket, ha eddig nem tette. Persze ezt sem értette meg. Nyilván böki a csőrét, hogy engem, egy kvázi idegent jobban kedvelnek a gyerekei, mint őt, de mégis mit vár, ha soha feléjük sem nézett? Azóta folyamatosan próbálkozik, jogi útra akarja terelni a dolgot, de ahhoz szerintem túl buta + tényleg egy munkakerülő alak, szóval még az anyagi keretei sem tennék nagyon lehetővé a jogi utat.

Szerintetek mi lenne a legjobb, amit ebben a helyzetben tehetnék? Én csak a barátnőmet és a gyerekeket szeretném megóvni, kaptak ők már elég rosszat ettől a gyökértől, nem kell, hogy most ebbe a kis boldogságukba belerondítson.


2020. márc. 18. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjátok megakadályozni, ha bíróságra akarja terelni. Kérdés, hogy megnyeri-e a pert. A gyerekek életkorától függ, hogy mennyire veszi tekintetbe a bíróság a gyerekek nézetét, akaratát. A láthatóságot bizonyára megítéli neki.

Amikor jön hozzátok, Te ne nagyon avatkozz a beszédbe, hacsak nem durva a nővel szemben. Inkább vonulj el, mielőtt meglátna.

2020. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem nincs esélye az ilyen patkánynak.
2020. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!