Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal hogy imádom barátnőmet. 3 éve vagyunk együtt (21f,20l) Szeretek vele beszélgetni. Kirándulni. Randizni. Lelki társ. Kívülről is mint egy tökéletes kapcsolat.


Viszont a problémám, így Norbi idiótasága miatt extrém idiótán hangzik, de túlsúlya miatt nem találom vonzónak. Eleinte nem is érdekelt, talán a rózsaszín köd vagy csak én változtam, bár ő is hízott, akkoriban sem volt vékony, szóval tudtam hogy "mit fogok kapni".

Viszont az elmúlt hónapokban a szexuális vágyam is eléggé elmúlt iránta. Egyszerűen nem tudok vonzó lányként rátekinteni.


Szóval a kérdésem arra vonatkozna, hogy szerintetek ez csak átmeneti és vissza jön még a szerelem? Vonzalom nélkül lehet szeretni valakit vagy csak inkább barátok kéne hogy legyünk? Vagy ez van a rózsaszín köd után és minden kapcsolat ilyen lesz?


Sajnálom ha elég bugyután sikerült leírnom,de hajnali kettőkor ki kellett magamból írnom viszont már az agyam a párnák között...


Válaszokat köszönöm előre is.



2020. márc. 20. 01:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Lehet velem van a baj, de én tudok a duci lányokhoz is vonzódni. Mert ott is van ami még tud szép lenni.

Ha ez zavar, akkor nem is szeretted őt igazán soha.

2020. márc. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Megkérdezhetem, hogy milyen magas a barátnőd és hány kiló?
2020. márc. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
164cm 120 kiló körül.
2020. márc. 20. 03:00
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fium nem vonzódna hozzám, rögtön észre is venném és baromira zavarna.

A ffi-nő kapcsolatnak pont ez a lényege.

2020. márc. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
92%

Szerintem beszélj vele erről. Szépen elmondod neki, hogy nagyon szereted de szeretnéd, ha legalább megpróbálna egy kicsit lefogyni, hiszen 120 kg elég sok, tehát ez az egészségének is jó lenne.

Én nem lennék mérges emiatt és egy próbát megér.

2020. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

ezt most magadnak is szeretnéd bemagyarázni, hogy a Norbis dolog miatt érzel így? komolyan?


egyébként ha tényleg szeretnéd, mondhatna bárki bármit, nem érdekelne...

2020. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar nem az a tulsuly,amire azt mondhatnank hogy egy kicsit duci.Gondolom,a teltebb nokhoz vonzodsz,ugy sejtem a baratnod olyan 15-20 kg-t szedhetett fel,amiota egyutt vagytok.Igazabol semmi mas tanacsot nem tudok adni,mint adnek egy olyan fiucskanak aki azon kattog,hogy a baratnoje 50 kilorol 53-ra hizott:finoman probald meg ravenni,hogy fogyjon vissza,segitsd,motivald ha vevo a keresedre.Ha nem hajlando valtoztatni,akkor keress mast.Baratok csak akkor tudtok maradni,ha mar egyikotok sem szerelembol csupan megszokasbol van a masikkal.De a vagyat nem lehet eroltetni,a vonzalom vagy meg van vagy nincs.
2020. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Linkelj màr képet h nagyjàból milyen.Megértem amúgy....én is voltam 90 kg ugyanehhez a magassághoz és hàt nagyon nem jött be...N35
2020. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mennyi volt mikor összejöttetek?
2020. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!