Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikor értétek el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor értétek el azt a szintet hogy nem külön fizettek a boltban?

Figyelt kérdés

Mennyire normális másfél év után mindig külön fizetni? (nem élünk együtt)

Kicsit kellemetlen, mert a környéken az ismerős eladók mindig furán néznek, amikor kérdezik hogy külön fizettek, és mi mondjuk higy igen külön.

De nem úgy értsétek hogy még egy kiló kenyeret is külön fizetünk, mert ha pl ő sok mindent vesz, nekem meg csak 1 dolog kell akkor kifizeti, fordított esetben en is neki. Ha több ezer ft értékben vásárol ő is és én is, akkor fizetünk külön külön.



2020. márc. 20. 15:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen normális külön kasszán lenni.
2020. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
Sztem ez azért van alacsony a fizetésetek.
2020. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
32%
FÉRFIKÉNT, nekem alap, hogy én fizetek. Ha a lány "visszaszalad" valamiért, akkor azt ő, ha már én addig fizettem.
2020. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
3%
Kifizetek minden, leányzónak,.
2020. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Már azelőtt közösen fizettünk (nagyjából felváltva) hogy összejöttünk volna. :D

Szerintem maximum pár hónapig tűrném ezt amit írsz.

2020. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kb az elejétől fogva közösen fizettünk mindent. Amióta együtt élünk meg nyilván.
2020. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig együtt fizettünk, csak felváltva. De igazából összeköltözés után baromságnak tartanám ilyen kis dolgokban az enyém-tied játékot.
2020. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az a normális, amit két fél egymás között megbeszél. Ha téged ez zavar, akkor beszéljétek meg.

De amúgy ezt hogy kell elképzelni? Te is veszel a saját háztartásodba kellékeket, ő is a sajátjába, és azt fizetitek külön? Vagy a közös felhasználású dolgokat? Meg egyenlő arányban vagytok egymásnál?

2020. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Ha tinik vagytok még elmegy. Felnőttként ne bohóckodjatok ezzel.
2020. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk az elejétől fogva úgy van, hogy egyvalaki fizet, aztán utólag a számla alapján rendezzük a dolgot. Kicsit kellemetlen szerintem a kasszánál nézegetni, hogy hú ez a konzerv most a tied, a kenyér az enyém stb.
2020. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!