Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Betegség miatt nem találkozunk

Figyelt kérdés
Ő is a családjával lakik és én is, ugyanabban a városban. Nálunk most mindenki beteg, torokfájás, köhögés, de láz nincs. Így megírtam neki, hogy amíg meg nem gyógyulok, addig ne találkozzunk, nem akarom, hogy náluk bárki elkapja. Persze lehet, hogy csak egyszerű megfázásról van szó, nem néztem utána a vírus tüneteinek, de szerintem biztos ami biztos, addig nem mennék át, kocsival se. Na erre összeveszett velem... Én reagálom túl a dolgot? Nem tudom mit írhatnék neki, írtam már, hogy ne legyünk felelőtlenek, de szerintem ő szarik az egész vírus dologra...
2020. márc. 20. 20:04
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél.
2020. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felelősen döntöttél, majd megnyugszik ő is.
2020. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tegnap óta harag van emiatt... mikor csak pár nap lenne szerintem, míg meggyógyulok. Megkaptam azt, hogy elbasztam a hétvégéjét. Nem tudom, mit írhatnék neki
2020. márc. 20. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad. Nem lenne jó, ha elkapna bármit is.
2020. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Jól döntöttél,nem reagáltad túl.
2020. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, a másik fél a pasi és dugni akart. Tényleg elbesztad a hétvégéjét! 🤣🤣 Amúgy te döntöttél helyesen.
2020. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy korona vagy "sima" influenza, akkor is nem kell összefertőzni a másikat. Jól tetted, duzzogjon akkor, ha akar. Felelőtlenség ez tőle, meg gyerekes.
2020. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez az első ilyen alkalom, hogy lemondod a talit vagy volt már ilyen?
2020. márc. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nem sokba vesz, azt látom.

Vegyen egy guminőt az nem fogja elaszni a hétvégéjét.

Jól döntöttél.

2020. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!