Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Kérlek térítsete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Kérlek térítsetek észhez!

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt, 1 éve lakunk együtt az én házamban.

Ez idő alatt 4 alkalommal jegyeztem meg valamit neki, ami számomra fura volt.

Ez nem sok szerintem.

Ő felháborodva támadva kezeli ezeket és basztatásnak veszi elnézést a kifejezésért.

Ilyenkor leidiótáz, lehülyéz, szánalmasnak tart és fenyeget, h elhagy. Aláz azzal hogy csak “arra” kellettem volna inkább neki és nem párkapcsolatra. És mindig az előző kapcsolataimmal jön ilyenkor hogy masnak is csak arra kellhettem biztos mert mindenki tudta hogy gáz vagyok. A létező összes módon aláz!


Fura dolgok amiért szóltam neki: ne telefonozzon annyit itthon(non stop azon lóg napközben is)


Mamájához vitt viragot és két virág volt az autoban én meg meg mertem kérdezni hogy kinek viszi a másikat!


Ilyen pitiáner dolgok...ő felháborodva veszi és basztatásnak ezeket


Mit kellene tennem hogy ne alázzon ne beszéljen rólam így?

Miért szeretem ennyire?

Soha nem voltam még ilyen kapcsolatban ahol így beszéltek velem!

35 éves vagyok, egy kisgyerekkel, csak hosszú távú kapcsolatokkal (4 db)

A párom 28 éves

Kérlek segítsetek észhez térni/megoldást találni.

Tudom, hogy ez nem egészséges de nagyon nehéz kiszállni mert szeretem és azt sem tudom mit szerethetek ennyire ha így viselkedik!

Úgy gondolom hogy semmi nem adhat okot az ilyen bántalmazó, alázó mondatokra egy kapcsolatban! Jól fondolom?



2020. márc. 21. 07:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, nagyon nem kell gondolkodni ezen! Ha megalázva érzed magad egy kapcsolatban ki kell lépni belőle, megmérgezi az életed a rosszindulat,az önbecsülésed is lassan megszűnik! Egy kapcsolatban épülni kell, szeretve lenni, azt érezni,hogy a partneremnek szüksége van rám!
2020. márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, mit kell tenned. Ha nem teszed, mondhat bárki bármit. Magadon csak te magad tudsz segíteni. Tudod, pár év múlva a fejedet fogod verni a falba, hogy akkor kellett volna kiraknom, amikor ezt és ezt mondta stb. Bánni fogod, hogy mindent eltűrsz neki. Jönni fog majd más, aki örül, hogy veled lehet.
2020. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az a szörnyű, hogy magam is tudom, mégis valamiért olyan érzelmeim vannak iránta, h magam sem hiszem el és, h ezt eltűröm bárkinek is!

Sose voltam ilyen...elcsodálkozok magamon. Nem tufom mit kezdhetnék azzal h ne szeressem és el tudjam küldeni

2020. márc. 21. 08:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Általában az ugat a leghangosabban, akinek vaj van a füle mögött...

Amúgy ha valaki ennyire nem bírja kezelni, hogy kritikát kap, annak a nap végén magával is baja van, csak nem meri magának se bevallani.

Exem volt ilyen, de kiderült, hogy megcsalt. Neki is minden basztatás volt, így akart ellökni, meg a lelkiismeretfurdalását kompenzálni.

2020. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az exemet irtad volna le.Eleinte meg a szakitas gondolatara is sirtam,pedig ereztem,hogy ez nagyon nem jo kapcsolat.Kesobb jott a retteges,hogy vajon most mibe fog belekotni,de elhagyni nem tudtam volna,aztan a gyulolet kovetkezett,vegul volt az az allapot,amikor eljutottam odaig,hogy a 4 ev elfojtott indulata,sertettsege,megalazottsaga mar ugy osszegyult,hogy sajat magamtol feltem.Attol feltem,hogy egyszer megolom.Nagy levegot vettem,es elhagytam.Mintha egy mazsas kotol szabadultam volna.Evekbe telt,amig lelkileg rendbe jottem.Ha visszamehetnek az idoben,meg a nagy szerelem idejen szakitanek.Biztosan fajna,de sokkal hamarabb es kevesebb serulessel megusznam.Ugye te nem akarod ezt az utat bejarni? Mert a pasi szemelyisege nem fog valtozni,csak meg rigolyasabb lesz.
2020. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
8:10-es vagyok! Hát igen, furcsa dolgok vannak az életben, történnek olyan dolgok amiket nem tudunk befolyásolni! Ha szereted ez ellen nehéz tenni! De keresd meg magad ebben az érzésben, mert elvesztél valahol! Legyél önmagadnak fontos,magadat is szeresd annyira, hogy előtérbe helyezd saját magad! Nyílván félsz az elvesztésétől, de így is el vagy veszve, nem önmagad vagy! Azt szokták mondani, hogy rossz a rosszal, de rosszabb nélküle! Szerintem ez nem így van, ha valami rossz és tudunk változtatni rajta tegyük meg!
2020. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"Aláz azzal hogy csak “arra” kellettem volna inkább neki és nem párkapcsolatra." Most tedd ki. Az érzelmeid egy ideig rakoncátlankodni fognak, kisírod magad, és megnyugszol egy fél év alatt. Te jobbat érdemelsz. Pont.
2020. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Olvassál utána a bántalmazó kapcsolat jeleinek. Tökéletesen benne vagy.

Az egyik velejárója, hogy az elnyomott fél ragaszkodik az elnyomóhoz.


Ha nem tudod kidobni magadtól, keressél fel egy pszichológust, hogy tegyen rendbe.

2020. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Érdekes a sztori és egy tökéletes példája a kapcsolatok többségének, sajnos nagyon sokan vannak így és én a mai napig nem értem, hogy így miért ragaszkodnak egymáshoz az emberek.

Nehéz biztosan, de ebből ki kell szállni, egyébként a vége úgyis az lesz, csak akkor már gyűlöletté fog fajulni az érzelem.

2020. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindannyiótoknak!

Tudom, én is, h megváltoztatni vagy nem vagy csak rengeteg tűrés árán lehetne valamennyire. De kiszállni is marha nehéz. Megmagyarázhatatlan.

Tisztába vagyok a következményekkel is!

Azt nem értem, hogy ez az ember miért nem érzi a súlyát a szavainak? Szeret ő egyáltalán igazán? Hogy tud ilyet tenni?


Igyekszem magam lebeszélni róla!

2020. márc. 21. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!