Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Először is az lenne hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először is az lenne hogy a párom azt mondja nekem mindig hogy panaszkodok csak meg mindig féltékenykedek. De amit utólag irt az ami igazan zavar?

Figyelt kérdés

Azt írta nekem hogy már nem talál bennem békét

Vajon mire értette?

Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne .

És hogy meg lehetne menteni a kapcsoltunkat,

Én úgy érzem ha már ilyet ír nekem akkor már nagyobb gond van


2020. márc. 21. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy elege van és valószínűleg hamarosan ki is mondja a végét.
2020. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat gondolom a feltekenykedest nagy veszekedes formajaban adod elo. Aztan ezt mar unja.


Kerdes, h van-e realis alapja a feltekenykedesnek vagy onbizalomhianyrol van szo ?

Ha van alapja hagyd ott, nem eri meg ilyen pali miatt ideskedni.

Ha nincs alapja es onbizalomhianyod van, akoor azon kellene segiteni, mert ez kesobbi kapcsolataidban is elo fog jonni :(

2020. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De hát te is leírtad! Mindig panaszkodsz és féltékenykedsz. Persze, hogy nem talál melletted békességet. Unja a hisztit, nyugalomra vágyik. Vagy megváltozol, vagy vége a kapcsolatnak.
2020. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Inkább önbizalom hiány..

Nem foglalkozik velem .

Csak az én hibáimat látja az övét nem .

Én megértem hogy dogoznia mindenkinek kell de amit ő csinál az sem normális, milyen dolog az hogy befejezi a munkát haza jön este 21ora körül és akkor az első dolga az hogy el szív egy szál füves cigit .

Persze hogy ideges vagyok , és panaszkodok állandóan.

Azt a kis időt tölthetne velem , nem pedig a droggal.

És akkor még ő nem tálalja bennem a békét.

Hát köszönöm szépen

2020. márc. 21. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Tudod kérdező, nem panaszkodni kéne, hanem kilépned ebből a fos kapcsolatból. Nem a csodára várni, mint ahogyan most teszed. A párod megunta a hisztiket, amik elhiszem, hogy okkal is történtek részedről. De elkéne már jutnod agyilag arra a szintre, hogyha nem érdekled a másikat, akkor hisztik után sem fogod. Nem kell mindig arra várni, hogy a másik tegyen lapátra. Ezt te is megtehetnéd, ha lenne ennyi eszed.
2020. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!