Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk, ezért csak hetente tudunk találkozni. Szerdán azt mondta, hogy eljön hozzám mindenféleképpen és nálam lesz, bár már akkor is mondta, hogy bszogatja az anyja emiatt (ő még a szüleinél lakik), de nem érdekli, úgyis eljön hozzám, stb. Aztán csütörtökön írt, hogy mégsem jön, az anyja folyamatosan bsztatja, össze is vesztek. És hogy most két tűz között van, választania kell köztem és a családja között... Ez nekem borzasztó rosszul esett, és beszóltam neki hogy oké, én nem fogok anyuci akaratával versenyezni és azóta nem beszéltem vele. Persze ő mondta, hogy ez az ő döntése, blabla, ha nem tudom megérteni akkor sajnálja... Azóta semmi... Nagyon hiányzik nekem és nem tudom mit csináljak... Gondolom az anyja már telebeszélte a fejét vagy nem tudom, de ha tényleg szeret ahogy mondja, akkor küzdene értem (felhívna), nem? Mit tehetnék?


27/N és 28/F


2020. márc. 21. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát én anyám helyett a barátnőmet választottam volna ...

De ő úgy látszik nem képes leválni...

2020. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Mind a ketten ostobán viselkedtek. A barátod legalább az anyja segítségével felfogta, hogy most otthon kell maradni. De ultagáz, hogy 28 évesen az anyja irányítja. Neked még mindig nem sikerült megértened, hogy mindenkinek otthon kell maradnia a fenekén és duzzogsz, mint egy óvodás.
2020. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele: van egy pár hónapod kibékülni.
2020. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

#2 Senki nem mondta, hogy ne találkozz a közvetlen szeretteiddel a járványügyi helyzet miatt.


Kérdező, szerintem a barátod elképesztően gázul viselkedik, hogy visszavonja az adott szavát az anyja unszolására. Az ilyen nem férfi, anyuci pici fia. Nem mondom, hogy szakíts vele, de érthető a csalódásod benne. Én mindenesetre felülvizsgálnám az eddigi elképzeléseim róla.

2020. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

"Senki nem mondta, hogy ne találkozz a közvetlen szeretteiddel"

𝐄𝐌𝐁𝐄𝐑!

TÁV kapcsolat!

Eszed ágában ne legyen találkozni vele!


Hány embert akarsz megfertőzni?

2020. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

#5 Nincs kijárási tilalom. Kijárási tilalom alatt van megszabva, hogy csak a lehető legfontosabb helyekre mehetsz el, pl boltba és dolgozni. De még ilyenkor is elmehetsz kocogni péládul.

Ez egyelőre nincs érvényben. Nyugodtan elmehetsz a barátnődhöz, barátodhoz, szeretteidhez, csak a megfelelő ajánlásokat betartva.

2020. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Kár, hogy nem az olaszoknál élsz.

Akkor már vagy halott lennél, vagy gyógyult.


𝐍𝐄 𝐌𝐄𝐍𝐉 nagyobb távolságokra, 𝐒𝐄𝐇𝐎𝐕𝐀!

Vagy te viszed oda a vírust, vagy onnan hozod el!

2020. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

#7 Ha az olaszoknál élnék akkor jó eséllyel nem lenne semmi bajom, mert a 60millió olaszból 50 ezer beteg. 8% esélyem lenne rá, hogy beteg legyek. Ha hozzá veszem, hogy 28 éves vagyok és teljesen egészséges, akkor kb 0,2% esélyem lenne rá, hogy meghaljak benne.

Hamarabb halnék meg cápa támadásban az adriában vagy csapnna belém a villám. De higgy amit akarsz. :D

2020. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Autóval ugyan kit fertőzne meg ha otthon beszáll a saját kocsijába, nálam meg kiszáll a ház előtt?? Birka...
2020. márc. 21. 14:33
 10/17 anonim ***** válasza:
szopás
2020. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!