Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha unja a férjem a családi életet?

Figyelt kérdés
Már 2-3 hónapja ez megy, hogy vagy dolgozik vagy haverokkal találkozik vagy ha ritkán mégis itthon van akkor csak lesi a tvt és folyton rászól a 3 éves gyerekünkre, hogy csendesebben játszon mert nem hallja a tvt. Régebben a gyerekkel is foglalkozott, házimunkába is be segített, már semmit. Velem se foglalkozik. Fáradt a szexhez mert ő sokat dolgozik, de ahhoz, hogy haverjaival találkozzon ahhoz persze nem fáradt. Most is hazajött 5kor, fürdött meg evett és el is húzott mert a haverja szerelmi bánatban. Én meg egész nap itthon lesek a gyerekkel az nem baj. Már többször próbáltam vele ezt megbeszélni de még ő emeli fel a hangját, hogy ő dolgozik és jár neki a kikapcsolódás, menjek én is dolgozni és utána magyarázzak. Tudja, hogy 2 hetente beteg a gyerek ugyan, hogy tudnék így dolgozni. Ti meddig tűrnétek ezt?

2020. márc. 21. 19:18
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*szerelmi bánatban van.
2020. márc. 21. 19:19
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Most igy, konkretan Korona-virus idejen?

Arra gyanakodnek, van valakije.

De most ep eszu ember hogy jarkal meg ide-oda? Mas orszagokban be tudjak tartani es tartatni, de meg mindig ott tart Magyarorszag?

2020. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Amúgy is mindig járkál. Ez az, hogy még ilyenkor is. Én is gondolom, hogy lehet valakije. De mégis hogy deritsem ki ha én meg itthon vagyok a gyerekkel. Facebookjában nem találtam semmi gyanúsat már volt, hogy belenéztem vagy kitörli.
2020. márc. 21. 19:25
 4/23 A kérdező kommentje:
Eleve 10 évvel fiatalabb vagyok, nem híztam, adok magamra. Olyan rossz, hogy még így sem akar velem lenni. Mit tegyek, hogy újra foglalkozzon velem? Vagy lőttek az egésznek?
2020. márc. 21. 19:29
 5/23 anonim ***** válasza:
22%
Neharagudj, de nem egy az igényetek. Buta liba vagy, mert mert felcsináltatni feltudod magadde a jövődről gondolkodni már egyáltálán nme tudsz... lehet menő volt x éve egy 10 évvel idősebb pasival járni,de mostmár a gyerek összekötött titeket. Jól átcsesz, szerintem is van vkije. Bérelj fel magánnyomozókat. Ez a kapcsolat már úgy elromlott, ahogy van. Te otthon szorgalmasan neveled a gyereket, ő meg eljárkál.. ez igy nem oké...nem baj h a haverjaival van néha, de ez mar sztem is tulzás..
2020. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

Menj el dolgozni. Ez az alappillere az onallosagodnak es egyben vonzerodnek!!!

N

2020. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
Keress magadnak valakit, aki megadja neked, ami kell egy nőnek... Ha már a férjed erre is totálisan alkalmatlan.
2020. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindegy, hogy én meddig tűrném? Egyébként semeddig, kitenném a fas2ba, aztán marad a haver meg a meló.

De te meg kénytelen vagy tűrni, mert semmit se tudsz tenni. Ezzel ő is tisztában van. Ezért viselkedik így veled.

Ha elváltok, akkor nem lesz két hetente beteg a gyerek? Lesz munkád? Nem lesz.


Annyit tudsz tenni, hogy a KÖZÖS gyereket a kezébe nyomod, és mész állás után. Ő is figyelhet rá! Legalább leesne neki, hogy ő azért dolgozhat, mert te gyereket nevelsz. Cseréljetek!

2020. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Lett volna munka de csak olyan, hogy neki kellett volna reggel oviba vinni a gyereket az bezzeg már nem tetszett neki
2020. márc. 21. 19:40
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Neten is tudsz flörtölni pasikkal. Természetesen nem kell megcsalni, nem ez a lényeg. Csak tedd őt féltékennyé. Ezzel tudod mérni a szerelmét is, mert ha belógatod neki hogy ez meg az milyen csinosnak tartott és nem esik jól neki az jelent valamit. Vagy hogy milyen csinos ez meg az a pasi. (Hasonlítson alkatra a párodra)

Hozd elő belőle a féltékenységet.

2020. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!