Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondja, hogy megszokott engem. Baj ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom , ez baj-e de az a problémám,hogy a pasimmal 5 hónapja együtt élünk és minden nap nagyon sok időt töltünk együtt. Azt mondta, hogy már nem úgy néz ram ,ahogy az elején merthogy akkor csak azt látta,hogy mennyire tetszem neki és le akar velem feküdni állandóan, de hogy most amikor már rámnéz ,nem az jut neki eszébe,hanem másként lát már,megszokta az arcom és nem ezek jutnak eszébe és már nem ezek a fontosak neki.

Szerintetek ez baj? Ő azt állítja,hogy azért van ez mert már más szinten szeret, de viszont más nők nem kellenének neki és senki nem tetszik neki rajtam kívül.

Kérlek ne ítéljetek el, csak még nem volt ilyenben részem és nem értek ilyenekhez.



2020. márc. 21. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Ezzel nincs semmi gond.

Megszokta a dilijeidet a viselkedésed a hülyeségeidet a menstruációs napjaidat.

2020. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
89%
Az ilyen megszokásos dolgoknak nem szokott jó vége lenni és ezt nem csak párkapcsolatra értem, hanem bármire az életben. Ha valaki valamit megszokott azt természetesnek veszi és elveszti az érdeklődést iránta, mivel temészetesnek hat rá ez egy idő után átalakul semlegessé stb. majd a végén a nem hiányzik kategória lesz. És, mint írtam az életben ezt bármire rátudod ragasztani és megállja a helyét. Pl. van egy kaja, amit nap mint nap eszel az elején baromi jó imádod, de egy idő után megszokod, hogy jó, de már nem annyira tetszik, hogy mégis mindennap azt kell enned egy idő után elkezded megsokalni és megutálni, majd többet az életben nem feogod enni stb. ez egy sarkallatos példa.
2020. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor mit csináljak? Szeretjük egymást, de ezt így érezni sem túl normális szerintem
2020. márc. 21. 20:10
 4/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Változatosság, ennyi a kulcs. Fenn kell tartani a feleknek egymás felé az érdeklődést, hogy ne csak megszokás legyen, hanem bizsergés stb.
2020. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Idővel mindenkivel ez lesz: megszokja a másikat. Majd egyre csak laposodik minden.
2020. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez természetes, hogy megszokják egymást a párok. Itt csak az a fura nekem, hogy mindezt 5 hónap együttélés után mondja, nem pedig 5 év után.
2020. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mit csináljak akkor szerintetek? :(
2020. márc. 22. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!