Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig kéne még türelmesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kéne még türelmesen várnom, vagy mit kéne tennem? 2 napja nem szól hozzám a barátom.

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve ismerjük egymást, 4 éve élünk együtt.

Az utóbbi időben egyre kevésbé ad magára (sajnos nincs mit szépíteni rajta, bár fáj kimondani).

A félreértések végett, én nem várom el hogy izom kolosszus legyen stb.

Én csak annyit szeretnék, hogy legalább annyira adjon magára mint régen (napi zuhany, fogmosás reggel/este, havi 1x hajvágás, heti 1x borosta igazítás,reggel esetleg egy kis parfüm és napi tiszta ruha).


Én próbáltam már szépen célozgatni, vettem neki természetesen a kedvenc parfüméből egy nagy kiszerelést, nem spóroltam rajta.

Mindig mondom neki, nyugodtan tegye a szennyesbe a ruháját, szívesen mosok akár minden nap ha kell.

De még sem hallja, mióta itthon vagyunk a járvány miatt még rosszabb...

Szerencsére mindketten tudunk itthonról dolgozni, én általában reggel 6kor felkelek, futok/tornázok picit, zuhany stb.

És csinálok neki reggelit, majd leülök dolgozni.


Ezzel szemben ő felkel eszik majd leül dolgozni és van hogy csak délután most fogat, majd munka után is ül a gép előtt és játszik.

Napokig nem zuhanyzik és ugyanaz a ruha van rajta.


Ez ment sokáig, 2 napja szépen leültem vele és próbáltam kedvesen elmondani, hogy így hosszútávon nem fog működni.

Megsértődött, 2 napja a kanapén alszik és nem beszél velem, ma is egész nap játszott amíg én takarítottam és főztem.


Én adok magamra, otthon sem vagyok kinyúlt, szakadt macinaciban zsíros hajjal. Igaz nem kis kosztümben puccbavágva, de egy igényes melegítő/leggings, minimál smink és parfüm mindig van rajtam.


Anyukám és párom anyukája mindig az esküvőről, unokákról beszélnek mostanában. De én így ebbe nem szeretnék belevágni, bár még szeretem és nem szeretnék szakítani, de ha nem látja be hogy ezt így nem lehet fenntartani, akkor kénytelen leszek.


Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, hogyan tudnám még kedvesebben rávezetni, hogy törődjön magával. A szexuális életünk majdnem egyenlő a nullával, nekem így nem sok kedvem van hozzá finoman szólva. Pedig mindketten 30 alatt vagyunk bőven.



#párkapcsolat #személyes higiéniai
2020. márc. 21. 20:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kimaradt, de anyagi okai nincsenek annak, hogy így elhagyta magát. Szerencsére mindketten stabil állással/lakással rendelkezünk.
2020. márc. 21. 20:14
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Semeddig ne várj! Szakíts minél hamarabb! Mire vársz őszintén? Ez már csak rosszabb lesz. Épp eleget pazaroltál rá már az életedből.
2020. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha már most ilyen igénytelen, akkor milyen lesz később? 1 hónapig ugyanazt a ruhát hordja majd???


Szerintem te is tudod a kérdésedre a választ.

2020. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Annyira gusztustalan, hogy valaki nem kepes napi 1x zuhanyozni.

En nem türöm az igenytelenseget.

Ülj le vele beszelni, hogy ö a jövöben is ugy kepzeli-e el a dolgokat, ahogy most folynak.

Ha meg nem valtoztat, maradjon a kanapen, es a korona utan menjen mindenki a maga utjara

2020. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Fuuuj, ez nagyon undorito, hogyha valaki nem zuhanyzik naponta es több napig ugyanaz a ruha van rajta, annak mar szaga is van kicsit. 🤢

En is szolnek ha zavarna es ha ezt tapasztalnam max par hétig/napig tudnám elviselni utana biztos dobnam, mar csak azert is mert gyerekes es nem lehet vele beszélgetni.

2020. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

A személyes higiénia ilyen mértékű elhanyagolása (ha előtte nem ilyen volt, tehát nem alkatilag ilyen) a depresszió egyik jellemző kísérő tünete. A jelenlegi helyzet plusz rátesz egy lapáttal, a már meglévő vagy lappangó szorongást és egyéb lelki/pszichés gondokat nagyban felerősíti. Az, hogy semmi nem érdekli, a játékba menekül, szintén ennek a jele, összességében nekem ez inkább mentális problémának tűnik, mint szimpla igénytelenségnek.


A legnagyobb baj, hogy így reagál. Bár a kommunikáció lenne a legfontosabb, de egyelőre így nem biztos, hogy van értelme erőltetni a beszélgetést, annál inkább csak elzárkózna. Amúgy se könnyű eset az ilyesmi, de szakember nélkül, a bezártságban ezt most baromi nehéz lesz kezelni.

2020. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagytok egymáshoz valóak.

Nem akarsz vételenül nőt csinálni a párodból?

parfüm....borostaigazítás.

Nem csodálkoznék, ha depressziós lenne a pali, én is az lennék.

2020. márc. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges a csodára várnod, nem fog soha megváltozni. Az igényesség vagy belülről jön, vagy sehogy. Neki erre nincs igénye. Ha noszogatod, pár hétre erőt vehet magán, de hosszú távon nem fog működni. Gondolom nem akarsz így leélni egy életet...
2020. márc. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A parfüm miota nőies? :D

Normális ferfi ad magara

2020. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

:D én csak azért engedem meg a hasonló dolgokat magamnak per pill, mert nincs nőm...

Nyilván ha lenne én sem engedném ennyire alá... :|

De részvétem!

2020. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!