Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként mi a helyes magatart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mi a helyes magatartás, ha a párom mentsruál?

Figyelt kérdés

Ha kedves és támogató vagyok, lábtörlőnek használ, egyre jobban megaláz.

Ha megmondom a véleményem a viselkedéséről, akkor azzal jön, hogy érzéketlen vagyok, nem veszem figyelembe a menstruációját.

Elhiszem, hogy fáj és nagyon sajnálom ilyenkor, de valahogy kezelni kell ezt. Ha nyelek, csak még elviselhetetlenebb lesz, ha kiállok magamért, akkor bűntudatot kelt.



2020. márc. 22. 13:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
És csak akkor ilyen, mikor menstruál? Egyébként normális?
2020. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, de ilyenkor rá sem lehet ismerni. Szeretnék segíteni, de csak felidegesítem vele. Mostanában már inkább leléptem otthonról, hogy ne tudjunk összeveszni.
2020. márc. 22. 13:39
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Simán hagyd békén olyankor.
2020. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Provokálóan viselkedik ilyenkor
2020. márc. 22. 13:40
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Hagyd békén. De úgy örökre. Ne haragudj de én nőként mondom, nagyon érzéketlen p*icsa kell legyen egy nő hogy lábtörlőnek kezelje a párját és erre nem mentség a menstruáció. Igen, ingerültebb az ember olyankor, de az a nő nem tisztel téged és nem értékeli amit tenni próbálsz.
2020. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Nőként mondom, legjobb ha kerüld akkor.
2020. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező!! Én nagyon tudnálak szeretni!!
2020. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
Nincs erre valami gyógyszer, vagy egyáltalán bevesz ilyenkor valami görcsoldót? Nekem egyik barátnőm se viselkedett soha így, de ha igen akkor tuti én üvölteném le a fejét, hogy mit képzel magáról, hogy ok nélkül ílyen? Utána meg gondolom ha vége, akkor meg mintha misem történt volna úgy viselkedik és még csak bocsánatot sem kér.
2020. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Sok fájdalomcsillapítót szed, ha már hatott, akkor jobb. Utána belátja, hogy nem volt jogos részéről, de legközelebb ugyanez történik.
2020. márc. 22. 13:49
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

Normális nő ebből nem csinál hisztit, és hozzáteszem nő vagyok!

Neki fel kellene ismernie, hogy nem viselkedik racionálisan, és megoldást keresni. Fájdalom/görcs csillapítás, nyugtató teák...

2020. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!