Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne a páron agyából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a páron agyából kisikálni és kitakarítani az exét teljesen?

Figyelt kérdés

Én 28F vagyok, párom 25N. Ők 7 évig voltak együtt, tavaly nyáron szakítottak, a srác otthagyta egy másik nőért. Velem ősszel találkozott és minden tökéletesen ment köztünk, működött a kémia, kiváló és harmonikus kapcsolatnak indult. Azonban most februárban az exe szakított azzal a nővel akiért a páromat elhagyta és próbál visszakúszni... folyton a régi szép időket emlegeti neki, nosztalgiázós hangüzeneteket küld neki messengeren és régi képekkel bombázza, mutatva hogy mennyire jó is volt együtt vele. Engem ez hihetetlenül zavar, mert kicsit azt látom hogy a barátnőmet elkezdte mindez ingataggá tenni és többször előfordult azóta, hogy a párhuzamba állíotta a jelenlegi kapcsolatát a múltbélivel, amikből én jöttem ki rosszul. Kértem már rá hogy ne beszélgessen az exével, de váltig állítja hogy már nem akar tőle semmit, mivel megbántotta azzal hogy egy másik nőért hagyta ott. Azonban a múlt héten a szemem elé került egy messenger beszélgetés, amelyben a srác találkozni akart, kimondottan titokban a barátnőmmel és átbeszélni a régi dolgokat. Sajnos barátnőm nem állt ellent teljesen mértékben, azonban a beszélgetésből nem derült ki hogy végül mire jutottak. Úgy gondolom hogy még időben vagyok és ha el tudnám valahogy tüntetni az útból a hapekot akkor köztünk is minden rendben lehetne. Nem akarom elveszíteni, szeretem, de sajnos az ördög nem alszik és elhiszem hogy a hosszú kapcsolat mély nyomokat hagyott benne.


Valahogy ki lehetne teljesen pucolni a barátnőm fejében a srácot?


2020. márc. 22. 16:07
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
97%
Milyen pótléknak lenni, mesélj?!
2020. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a rossz hírem, hogy nem te fogod kipucolni.

Ez a barátnőd döntése aki amég nem szakítja meg az exével a kapcsolatot addig elég ingatag ez a dolog.

Szerintem imponál neki most ez a könyörgés, ami nem jelent jót neked. Az egyetlen amit tehetsz, hogy leültök és elmondod neki a kételyeidet. Ha fontos vagy, befejezi ezt a volt párjával.

2020. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Légy lehengerlő 27f
2020. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy barom vagy, hogy azt hitted, hogy egy hét éves kapcsolatot és az utána lévő görénységet kiheveri 3-4 hónap alatt. Nem tudom, mit vártál.
2020. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ilyen esetben nem neked kéne teperni. Ha a barátnőd élből nem utasította el az exét, az már jót nem jelent. Őszontén, ezek fényében úgy gondolod h szeret téged?
2020. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Minden kapcsolat hozzátesz az ember életéhez valamit,

ha mást nem, akkor ilyen-olyan tapasztalatot az emberismerethez. A szép emlékeket az ember nem feledi,

de nem élteti.

Ha meg még mindig szereti, sóvárog utána, akkor nem te vagy az, aki feledteti vele.

2020. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Tudsz arról, hogy tartják a kapcsolatot,

titokban (!!!) akar a nőddel találkozni.

A szemed előtt aláz ez a nő téged a lábtörlő alá!

Lehet, hogy megint csak átmenetinek akarja a pasas, mert megszokta, tudja, hogy még mindig hajlandó egy s másra, amíg nincs más, nincs jobb.


Ebből a játékból előbb-utóbb megint a nőd fog rosszul kijönni.


A helyedben -már csak a méltóságom megőrzése miatt is-, én azonnal szakítanék.


Végül is ahhoz is asszisztálni akarsz majd, amikor

messengeren küldenek egymásnak erotikus üzeneteket?!


Ha nem vagy mazochista, ha van erős férfigerinced, már el is felejted a telefonszámát is.

2020. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exét Te sosem vered ki a fejéből. Ezt neki kellene megtenni, de nem teszi. Viszont összevet téged az exével és ebből az összehasonlításból Te jöttél ki vesztesen!!!

Nem ezzel a nővel fogsz megöregedni!

2020. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!