Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is elvette a kedvetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is elvette a kedvetek ez a jelenlegi helyzet?

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon jó a közérzetem, mert szeretem a munkám, meg nem különösebben zavar maga a tény, hogy nem ehet kint random flangálni. Viszont mégis van bennem valami hiány, az alap biztonságérzetem elveszett.

Valahogy mióta van ez a jelenlegi helyzet, nem kívánom a szexet egyáltalán (pedig máskor nagyon max. 3 hétig bírtam), meg egyáltalán valahogy nem is tudok a párkapcsolatra koncentrálni. Ez normális, ez így lesz még hónapokig? Kellene tennem ellene valamit? Más is van így?


2020. márc. 22. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem rosszabb a kedvem, mint ami alapból szokott lenni. De azért eszembe szokott jutni, hogy most egy szar időszak jön világ szinten.
2020. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kedvem nekem sem, mint írtam az általános motiváltságom, produktivitásom, közérzetem még jobb is. Csak a párkapcsolat terén, amit a biztonság elvesztésére vezetek vissza.
2020. márc. 22. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Mitől tartasz? Szerezz hiteles információkat, ne olvass index, 444hu-t, ne nézz TV-t, facebookot. Éld az életed.
2020. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Attól, hogy a családom legnagyobb része 65 +os és/vagy beteg ember, így kb. mindenkit elveszíthetek, akit szeretek.


Másrészt meg a gazdasági válság jeleit már most érzem a bőrömön, ami elég ijesztő és évekig is eltarthat, mint a 2008-as.

2020. márc. 22. 23:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az év eddig nagyon kuka. Munka, magánélet, egészség terén, mint érzékeljük. Jobb lenne, ha minél előbb véget érne és jövőre kárpótolva lenne a tudatosabb réteg.
2020. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én 65 leszek(?) az idén, és világéletemben ilyen fejjel előre rohanó hülyegyerek voltam, de egy kicsit most meg vagyok szeppenve.

Senki '56-ban másfél éves voltam, azóta még nem volt részünk ekkora fenyegetésben.

Gondolom nem lesz tömeghalál.

Szóval semmi depi!

De csak visszafogott ez engem is.

2020. márc. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem elvette kicsit, de a dolgomat csinálni kell ugyanúgy,vannak akiknek az élete jóléte tőlem függ. Ezért nem ereszthetek le, bármilyen depis most a hangulat. Ami jobban aggaszt, hogy igazából nem látni hol a vége, lesz-e vége és milyen?
2020. márc. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

> Másrészt meg a gazdasági válság jeleit már most érzem a bőrömön, ami elég ijesztő és évekig is eltarthat, mint a 2008-as.

Gyakorlatilag leáll a világgazdaság. Ez nem 2008 lesz, hanem 1929.

Nem, ennek ellenére nem vette el a kedvemet.

2020. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!