Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti ilyenkor mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ilyenkor mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ha a lány nem megy el szex közben, akkor szoktatok gondolni valamit, zavar titeket? Mit éreztek ilyenkor?

És ha nem egyéjszakás hanem többször is szeretkeztek és egyiknél se megy el?

Mit szoktatok ilyenkor gondolni/tenni?



2020. márc. 22. 23:10
 1/10 MiszterKrissz ***** válasza:
56%
Talán megbeszélni? Nem olyan pokolbéli fekete mágia eldiskurálni arról, hogy mi működik és mi nem.
2020. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem örülök ennek és megpróbálok minél több lehetőséget, hogy sikerüljön neki. Nekem nem szex az, ha a nő nem megy el. Olyat én is tudok otthon egyedül.
2020. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Kudarc. Meg kell beszélni ekkor, mi a baj, mit élvez, legfőképp hogyan. Hisz ha madztinal el tud menni...érted. Én addig trükköznek, amíg el nem élvez. Egyszerűen nem engedem meg, hogy ne juttassak orgazmushoz egy nőt. Ha fejen állva, akkor fejen állva. A nő élvezete az első! F
2020. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Második vagyok. Bennem ehhez társul az a tulajdonság is, hogy kimondott örömmel segítek egy nőnek, ha ilyen téren gondja van. Például nekem egyáltalán nem gond ha szűz és akár problémázik is ezen. Örömmel hallgatom meg a problémáját és próbálom minél jobban ellazítani, segíteni neki. Mondhatnánk, hogy csak egy tipikus minden puncira utazó férfi vagyok, de szerintem egyáltalán nincs ez így. Nem kell akárki bármi áron. Sok férfitársam azonnal lelép, ha már csak kiderül, hogy szűz a lány. Ha nehéz eset akkor meg főleg. Vagy csak lesz,rják és durr bele módon kihasználják, ami után még rosszabb helyzetbe kerül a lány.
2020. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Ilyen még nem volt.

Több ilyen lánnyal is voltam már akinek nem ment, de nekem eddig mindíg sikerem volt.

Én nagyon odafigyelek a páromra, nekem ő az első, ha én nem megyek el az nem zavar, de csak akkor élvezem a szexet, ha a párom teljesen kielégül. Valamilyen módon mindíg megoldom.

2020. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Legközelebb tudom hogy többet és másképp kell tennem hogy a partnerem kielégítése érdekében, az első gondolatom hogy kudarc nem voltam jó. Számomra nagyon fontos hogy a partnerem ki legyen elégítve.
2020. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit érdekel a másik, akkor tesz róla, hogy elmenjen. Hány évesek vagytok, hogy nem találtok erre módot?
2020. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam, hogy felteszem ezt a kérdést, mert gondoltam felhozom nála ezt a témát, csak még nem beszéltünk erről, és nem tudtam, hogy érezne ezzel kapcsolatban.

De akkor ha jól látom a válaszokból, titeket nem zavar ha a lány felhoz egy ilyen témát. Úgyhogy bevetem nála majd:) köszi a válaszokat.

2020. márc. 24. 00:18
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
De ti milyen viszonyban vagytok? Ha erdekelne a lany, zavarna a dolog, de ez elmond mindent, mennyire fontos neki, ha leszarja. Vagy nagyon fiatal es tapasztalatlan.
2020. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek, minek dugtok, ha a kommunikáció sem megy? Elbacott egy szexkapcsolat lehet ez is. A srác meg azt gondolja, neki jó volt, te le vagy szarva, nem kell erőlködnie, mert legközelebb is lefekszel vele így is.
2020. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!