Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem szeret és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem szeret és nem vagyok neki fontos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommat régóta ismerem,novemberben kezdtünk találkozgatni és azóta vagyunk együtt. Az elején éreztem rajta már,hogy nem az a hősszerelmes típus...szülei elváltak,nem volt előtte párkapcsolati minta. Ő 26 éves,az anyukájával és tesójával él. Meló után otthon maszekol,sokszor este 8-9 óráig. Általában én hozom fel,hogy találkozzunk és ez kicsit zavar. Inkább én vagyok náluk,ő nem sokszor aludt nálunk. Szinte minden nap együtt alszunk,hétvégen pedig együtt vagyunk mindig. Ha hétvégen itt volt,kb reggel már ment el dolgozni...így inkább mondtam,hogy aludjunk náluk legalább együtt tudunk lenni. Napközben legtöbbször nem beszélünk,ha hazaér ír,hogy miújság dumálunk pár szót és dolgozik. Igazából én sokszor úgy érzem ő nem szeret engem csak el van velem. Sosem dicsér,bókol,mondja magától,hogy szeretlek (ha mondom neki akkor mondja,hogy ő is..), de magától soha. Ezek nekem nagyon rosszul esnek. Mikor ezeket mondtam neki,annyit mondott nem tudja honnan veszi,hogy nem szeret,hiszen ugyanúgy simogat,puszilgat,ami igaz is. De soha nem beszél...

A másik ami picit zavar,hogyha ott vagyok náluk nyilván segítek a házimunkába,elvasalom a ruháit,elpakolom a cuccait és ezeket nem tudja megköszönni,örülök ha annyit mondd hogy ügyes vagy..nyilván megszokta a jót,hogy van aki megcsinálja.

A kommunikáció az ő részéről kissé döcögős vagy nem is tudom,hogy mondjam. Sokszor tök lelkesen írok neki és ő meg nem tud mit mondani,általában annyit ír,hogy azjó,oksi vagy jólvan,ilyen tőmondatokat. El kellene fogadnom,hogy ő ilyen?

Én nagyon szeretem őt,mindent megteszek érte és persze akkor is ilyen volt,amikor összejöttünk,tudhattam volna mi vár rám. Csak néha olyan rosszul esik...


2020. márc. 23. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem válasz a kérdésedre, de én annyira örültem volna ezeknek a tulajdonságoknak a volt barátnőmben...


Én meg pont ellentétje vagyok a barátodnak, odáig voltam meg vissza, hogy pl: kocsival levezetett hozzám. :(


Bőbeszédűen, lelkesen írtam mindig, mégis ő mondta, hogy nem megy spontán a beszélgetés.


A barátod egyszeruen ilyen, az én volt barátnőm meg olyan, amilyen volt, nem sikerult sehogysem orvosolnom köztünk ezt a problémát.

2020. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kiadós őszinte beszélgetés után sem javul a helyzet, akkor tedd fontolóra, hogy bírod-e ezt éveken keresztül, vagy megegyeztek meg a szakításban.

A házasság nem javítóintézet, sem nem népnevelde.

Ffi.

2020. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed: elvan veled,és ennyi

Nem szerelmes beléd,Te egy jószivü ,kedves làny lehetsz,talàlsz olyat aki megbecsül..

2020. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elviselned, te tudod, hogy mi jó neked, mi nem jó neked, mire van igényed és neked kell a saját boldogságod után menni. Az nem lenne jó, ha erővel akarnád megváltoztatni. Kommunikálni érdemes párszor, hogy miért érzed rosszul magad, mit kérnél tőle, és az alapján, hogy ő erre reagál-e, van-e igénye arra, hogy téged jobb kedvre derítsen, el kell döntened, hogy neked ez elég-e, vagy nem. Ha nem elég, akkor állj tovább.
2020. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És most mi lesz?


Vele maradsz?

Ha vele maradsz akkor fogadd el de ne síránkozz ne panaszkodj!


Vagy elhagyod mert te is tudod, hogy ennél jobbat találhatnál.

2020. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
annyira sajnállak hogy ilyen a baratod :( nehez megtalálni a megfelelőt
2020. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk - mi emberek - egyformák. Egyikünk ilyen, a másik olyan. Néha szöges ellentétűek a tulajdonságaink. Párválasztásnál arra törekszünk, hogy - tudjuk jól, hogy minden igényünket, elvárásunkat kielégítő személy nincs - de igyekszünk olyat választani, akinek a (nekünk nem éppen imponáló) tulajdonságait, Ő PEDIG A MIEINKET, képes elnézni EGY ÉLETEN ÁT.

Kedves Kérdező!

Nagyon röviden megismétlem, amit a múltkor írtam: tedd mérlegre a plusz és mínusz oldalát a párodnak, aztán dönts. Jó dolog hallani a dicséretet, az édes szavakat, érezni a simogatást, de nem mindenki így fejezi ki a másik iránti szeretetét.

Ffi

2020. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!