Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom túl jóban van a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom túl jóban van a volt feleségével?

Figyelt kérdés

Mi kb. 4 hónapja vagyunk együtt. Ők több mint 1 éve elváltak, de már évek óta külön élték előtte is. Ám a jó kapcsolat megmaradt. Hetente 3-4x beszélnek legalább, rendszeresen találkoznak mert az ex a párom raktárában tárolja még pár dolgát.

A páromnak nem nagyon van igénye az exre, nem keresi, nem hívja, de a nő nem engedi el.

Rendszeresen elhívja, hogy menjen el vele a szüleihez (ex anyós-após) stb.

Én nem tudom mit szóljak ehhez. Tudom, hogy nem csal meg vele, a nőnek is van párja, vele is él. Nekem ez akkor is egy kicsit szürreális, múlt héten úgy is alakult, hogy be lettem a nőnek mutatva mert nagyon kíváncsi volt rám.

Én nem akarok hárpia lenni, nem akarom megmondani, hogy milyen kapcsolatuk legyen. De ez nekem kicsit magas... Mit gondoltok erről?

Mindketten 40 felettiek, kb 15 évet voltak együtt de ebből pár évet már külön lakva stb.



2020. márc. 23. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
szerintem dugja is, de ne legyen igazam. necces. ne fogadj rá nagyobb összeggel, hogy nem húzza meg néha.
2020. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt több van, valszeg a nő még érez iránta, ha a hapi nem is, de a párod sem fog nemet mondani egy kis nosztalgia szexre.
2020. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek van? HA nem, nem értem miért találkoznak heti 3-4x, meg tartják ilyen szorosan a kapcsolatot..


Nem azt mondom, hogy rosszban kellene lenni, sőt, ennyi idő után miért ne lehetne jó viszony.. De jogosan tartod furának.


Szerintem a pároddal ülj le és beszélj vele erről, a miértekről stb, és hogy nem tartod megszokottnak vagy indokoltnak, hogy ennyire szoros kapcsolatban maradjanak, sűrű talikkal. Szerintem ez valahol nem egészséges. Nyisd ki a szád komolyan, ha zavar, te se lógsz egyik exeddel sem közben..

2020. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek van?De ha nincs is ne vegyél rá mérget h nem k€rogatja.
2020. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gyerekük nincs, az ex az új párjával próbálkozik épp teherbe esni...

Igen, bennem is felmerült,hogy néha van ez az, főleg amikor felmegy hozzá a nő pár dologért... A párom állítja, hogy évek óta nem volt köztük semmi.

2020. márc. 24. 07:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vannak és összejárnak, akkor dugnak. Kérdező, te nem vagy könyvklubos doktorandusz, ugye?
2020. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!