Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket idegesítene, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket idegesítene, ha nem tudnátok nyugodtan beszélni videó hívásban a barátnőtökkel a 16 éves húga miatt aki folyton bele beszél?

Figyelt kérdés
22 éves a barátnőm, így gondoltam megérti ha arra kérem, hogy legalább AMÍG beszélünk hívásban, addig csendesítse el a húgát aki folyton szól hozzá, és már kb. egy mondatot nyugodtan nem tudok végig mondani. Persze én vagyok lecseszve, mert merek szólni ezért. Korona csak így tudunk beszélni pár órát. Egyébként is mindenért letol szinte. Nélküle nem ülhetek be sehová, a szomszédba se mehetek lassan, nehéz természetű, sértődékeny típusú. Húga egy köszönömöt nem mondott soha ha elvittem valahová magunkkal, egy mobil töltőt képtelen volt levenni a kanapé tetejéről, bezárni az ajtót utánunk amikor teli volt a kezünk, stb... És ez megy már 11 hónapja. Nagyon sokat tűrök.
2020. márc. 23. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:

igen idegesítene. Kifejteném először szépen, utána kicsit erélyesebben.

Nem a húga miatt! Azt eltűrném...annak, hogy így viselkedik számos oka lehet, nem is mennék bele.

De az, hogy mindenért letol, nem mehetsz sehova... máris nem teljes a kapcsolat hiszen ide írtál s ez csak rosszabb lesz.

Én elmondanám a problémáimat és ha nem jutunk konszenzusra akkor fájdalmas búcsút vennék.

Egy kapcsolat akkor jó, ha mindketten jól érzitek magatok benne.

És az én időmet ne rabolja senki a fszsgaival....

2020. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel nehéz természetű nem lehet vele nagyon megbeszélni dolgokat. Jön a jó öreg "te is" szöveg... Családja előtt is kuss a nevem, mert nekik is nehéz természetük van..
2020. márc. 23. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Itt az ideje, hogy hanyagold. És nem emiatt, hanem:


Nélküle nem ülhetek be sehová, a szomszédba se mehetek lassan, nehéz természetű, sértődékeny típusú.

2020. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Talán akkor észbe kap, talán nem. Kiderül...
2020. márc. 23. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

nem fog észbe kapni, mert az alap személyiségét senki sem tudja megváltoztatni...

lehet palástolja egy ideig, de előbb utóbb ki fog bukni...sajnos :(

2020. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gyereket akar, közös életet, de egy gyerek életét is el tudja tolni így. Az egész családja nehéz természetű, anyja elnyomó típus. Lehetséges, hogy tőle örökölte ezt. De lány barátaim már abszolúte nincsenek például. Fiúkkal se járhatok el olyan helyre ahol lányok előfordulnak. Szóba elegyedtem két lánnyal a barátnőm társaságában amikor a Bakonyban voltunk nemrég, és ő már kiakadt emiatt is. Egy kapcsolat a szabadsággal kéne hogy egyenlő legyen. Viszont ennyire nem ragaszkodott hozzám senki, és ez az ami még nála tart. Vagy jobb lenne függetlennek lenni, hátha jön valaki aki minden szempontból jobb ezen kívül? És ha soha?
2020. márc. 23. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én ilyen korlátozó emberrel másfél hétig bírtam. Jó pár nő van akiktől "engedélyt" kell kérnie a férfinak, hogy elmehessen akár haverokkal, szerintem ez nem normális.
2020. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ő nem hozzád ragaszkodik.

Ragaszkodik a férfihez, a "párjához", de ezt a szerepet más is betölthetné.

Ezek mögött kizárólag bizonyos önző vágyainak kielégítése áll, melynek te az eszköze vagy.

De nem szerethet szerelemmel és odaadással, ha így viselkedik...a kettő egyszerűen nem férhet össze.

Te is találsz jobbat, aki megbecsül, olyat akit megbecsülhetsz...és lehet ő is talál egy balekot majd...de ne te legyél az...:(

2020. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, így a dolgok mögé gondolva én is erre jutottam. Köszönöm szépen a válaszokat. Ha már annyit nem vesz figyelembe, hogy nyugodtan szeretnék vele telefonálni, később ez csak rosszabb lenne.
2020. márc. 23. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!