Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok /nők! Van itt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok /nők! Van itt olyan, akinek a szűzhártyája maradványa kilóg neki ott lent? A nőgyógyász azt mondta nem okoz problémát. Titeket nem zavar? És a párotokat? A szexuális életben nem akadályoz?

Figyelt kérdés

2020. márc. 23. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Bekoronavírusoztam
2020. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Tessék visszamenni a biológiaórára, és lapozgatni is azt a tankönyvet! Nem bántásból, de ekkora sületlenséget egy troll sem hordhat össze :)
2020. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előttem Válaszoló! Miért ez a kioktató stílus? Azért mert nem hallottál valamiről még létező dolog lehet. Van ilyen, a kérdés valós problémát jelöl, melynek csak esztétikai jellege van. Mondom ezt eü-i dolgozóként, és nőként akinek szintén volt ilyen gondja.
2020. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A páromat nem zavarta, de mivel nagyon csúnyának találtam egy gyors ambuláns műtéttel megszabadultam tőle. Amikor megvolt akkor sem akadályozott a szexuális életemben, nem rontott annak minőségén.
2020. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!