Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm nem érti meg, hogy most 1 hónapig ne találkozzunk, nehogy megfertőzzem?

Figyelt kérdés

Olyan helyen dolgozom, de nem érti meg...Hogy én folyton fáradt vagyok, nem akarok szexelni vele. Volt már ilyen amúgy, ezért ugrik, csak azt mondja most megint van mire fognom. Sokszor van rossz kedvem mostanában.


Mit csináljak vele? Folyton balhézik velem, hogy nem szeretem, nem fontos nekem, ezeket gondolja, de nem igaz-



2020. márc. 23. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudsz semmit csinálni vele, ha nem tud felnőtt emberként viselkedni sajnos. Állítsd le, hogy ez nem vezet semmi jóra, beszéljetek meg rendszeres Skype-olást online csináljatok valamit közösen. Most ez egy ilyen időszak.
2020. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem érti meg, mert nem bízik benned. Nem bízik abban, hogy szereted, hogy fontos neked. Azt csak ti tudjátok, hogyan értétek el ezt az állapotot. Nem nagyon tudsz vele mit csinálni. Tartsd magad az elhatározásodhoz, ne találkozzatok, de hívd fel minden nap. Aztán meglátod, mi lesz belőle. De valószínűleg lesz, aki törődjön vele helyetted.
2020. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól néz ki , akkor küldd át, van itt neki egy banán, én úgyis unom a home office-t
2020. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál egy Corona sört.
2020. márc. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!