Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti el tudnátok fogadni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el tudnátok fogadni, ha a (magyar) lányotok cigány gyerekkel járna?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
NEM!
2020. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha a srác normális, művelt akkor persze. Én is voltam szerelmes roma lányba aki csodálatos teremtés volt, hihetetlen intelligens, teljesen normális világnézettel.
2020. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Én nem. Sajnálom. Még ha a srác normális is, a családja nem biztos.
2020. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Soha!
2020. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

Sajnálom, de szerintem ez a kérdés annyira tétova, hogy csak az etnikum miatt problémás, az #1-es válasza pedig csupa nagybetű és felkiáltójel, ami már egyértelműen rasszizmus, és ez egyenesen felháborító!!! Nem vagyok cigány, de rasszista sem, és elég szégyen, ha valaki csak ezt nézi, és nem azt, hogy az illetőnek milyen az alaptermészete, magánéleti háttere, és hozzáállása a dolgokhoz!

Van egy olyan haverom, aki full cigány, kinézetén is teljesen látszik, és csak 8 általánosa van, de mindez lényegtelen, mert: dolgozik rendesen, most 32 éves és már hosszú évek óta gyárban gépkezelő, havi nettó 250-300 ezres fizuval, és alapból normális mindenkivel szemben, és még el is lehet hülyéskedni vele (Ő is szokott), nagyon messze áll tőle a balhézás! Eddigi barátnői közül 3-at ismerek, abból egyik félig volt csak cigány, a másik 2 pedig full magyar, és mindegyik kapcsolata hosszabb ideig tartott!

Ha a srác esetleg balhés, az más dolog, de csupán az etnikuma alapján ne ítélkezzünk, előbb inkább próbáljuk jobban megismerni! Na meg ha a lány már esetleg elmúlt 18 éves, akkor pedig lehet önálló is, és nem köteles elfogadni a szülei hozzáállását, csak Ő tudhatja, hogy kivel tud boldog lenni!

2020. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

NEM, NEM, NEM. Mert eddig csak rossz tapasztalatom van a cigànyokkal kapcsolatban. Ha ez rasszizmus akkor rasszista vagyok. Láttam már egyetemet végzett csupaszív cigànyt amikor kivetkőzött magàból, vagy amikor gazdag jómódú cigány verte a feleségèt. Le akartam állítani, ekkor a cigànyasszony, akit épp vertek, nekemtámadt hogy ne szóljak bele mert ez az ő dolga.

Szóval sok sok rossz tapasztalat, jó egy sem. Talàn a cserdi polgàrmester akit tisztelek.

2020. márc. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
12%
Lényegtelen, hogy néz ki, csak legyen normális.
2020. márc. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem, soha! Cigánnyal semmilyen körülmények között nem szabad kezdeni! Még ha elsőre normálisnak is tűnik, valószínűleg csak megjátssza magát. Ha netán mégis normális, akkor pedig a családja nem az. Messzire el kell kerülni őket, és a szeretteinket is távol kell tartani tőlük.
2020. márc. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Fú, hát, nem hiszem. Igen, rasszista vagyok, tudom, ez van. Mindemellett ebbe nem igazán van beleszólásom, szóval ha nem akarom elveszíteni a lányomat, kénytelen lennék jó pofát vágni hozzá. De biztos, hogy nagyon reménykednék benne, hogy nem tart sokáig. Amúgy szerintem ennek kicsi az esélye, pont azért, mert nem igazán olyan a közeg nálunk, hogy egyáltalán felmerülne ilyesmi bárkiben. Kamaszlányként én is lázadtam persze, de egy ilyen húzás eszem ágában sem volt, magamat azért nem hoztam volna ilyen helyzetbe.
2020. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Még 1 olyan cigánnyal sem találkoztam, aki kellemes csalódást okozott volna. Szerencsére a lányomba ezt nem kellett "belenevelni". Volt 1-2 ilyen osztálytársa, így magától is van annyira értelmes hogy tudja, nem kezdünk cigányokkal.
2020. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!