Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha túlságosan rágörcsölök arra hogy minden jó legyen?

Figyelt kérdés
Igazából tanácsot szeretnék kérni mert biztos vagyok benne hogy nem velem történik meg ez először. Ha van akinek voltak ilyen probémái vagy már adott tanácsot egy ismerősének kérem segítsen mert nem akarom hogy tönkremenjen a kapcsolatom amikor végre megtaláltam azt a személyt akit szeretek.
2020. márc. 24. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a problémám..mindig ott volt bennem a kérdés hogy mi lesz ha?.. Nagyon zavaró volt energiával is alig birtam. Én is ráfeszültem sokmindenre, de rá jöttem hogy felesleges, ha el akar hagyni el is fog, de ezzel csak el lököm magamtól. Ahoz hogy változtass az akarat erődet kell arra fordítanod hogy megnyugodj. Pl féltem hogy megcsal, ha meglát egy nőt mesztelenűl akkor tuti megfektetné stb...ilyenek jártak a fejemben honapokon át úgy hogy nem hagyott már aludni sem. Utána össze vesztünk volt egy törés bennem ami eldöntette velem hogy ez így nem mehet tovább. Amikor rosz gondolatok törtek fel, nem arra koncentráltam hogy minél rosszabb legyen hanem elnyomtam magamban, lenyugtattam magam. És elértem idővel azt hogy jól érezzem magam. És azóta jól megvagyunk. :)
2020. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért van, mert azt hiszitek, hogy párkapcsolat nélkül nem élet az élet, ha az van, akkor minden van, és minden erővel meg kell védeni. LÓF_SZT!

Ha lányként állsz így hozzá, akkor mindent el fogsz tűrni a másiktól, a végén meg nyavajogsz, hogy szarba sem néznek és csak kúrogatnak, ahol érnek, ha fiúként, akkor pedig szimplán papucs vagy. (Egyébként direkt nem nőt és férfit írtam, rakd össze, miért.)

2020. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

fiatal koromban én sem tudtam mi a fenére való egy párkapcsolat, izgultam is rendesen, hogy "minden jó legyen".


Most már tudom, hogy minden jó és azt is tudom mire való a párkapcsolat.


Szerintem te is próbáld ezt kideríteni:)

2020. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Hát ne görcsölj rá. Mit tegyél, hogy elengedd a vödör vizet? Hát engedd el.
2020. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!