Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátnőm kiakadása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátnőm kiakadása?

Figyelt kérdés

2 hetes karanténban vagyok, mert Magyarországról mentem vissza Szlovákiába. Viszont ennem kell, nem halhatok éhen. Abban egyeztünk meg, hogy kizárólag anyámtól szerzek be kaját úgy, hogy az autómba be adja az ablakon, hogy ne találkozzak emberekkel. Ez ment is addig amíg tudott ő is rendelni étteremből. Na de amikor nem tudott, kénytelen voltam elmenni boltba kaját venni ahol egyébként 2 emberrel találkoztam összesen. A barátnőm részéről emiatt óriási felháborodást, és lecseszést kaptam, hogy én hazudtam neki, mert nem tudtam tartani a szavamat, hogy csak anyámtól szerzek kaját. És ő már ilyen szempontból nem hisz nekem többet, hazugnak nevezett.


Vélemény?


22/f, 20/l


2020. márc. 24. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

22 évesen MILF-et keress ne ilyen ostoba lánykát!

20 évest ráérsz 40 évesen kezelgetni.

2020. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Aki karanténban van, az nem mászkál sehova.
2020. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És kaját honnan szedjek?
2020. márc. 24. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Anyád nem tud bemenni a boltba és utána ugyanúgy berakni az autóba?
2020. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tud bemenni, vigyáz a kisöcsémre őt pedig nem akarja boltba vinni emberek közé.
2020. márc. 24. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire kiakasztja, hogy nem akarsz éhezni és ez csak bolttal megoldható, miért nem vitt neked saját maga ételt?

Ez szerintem egy értelmetlen hiszti. Mondom ezt úgy, hogy én is könnyen felkapom a vizet kis dolgokon, de ez már durva.

2020. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert ő határon túli, tehát ez sem opció.
2020. márc. 25. 23:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Túl sokat nézte Viktort a tv-ben a barátosnéd... :-D Ha fidesses,jobb ha már most dodbod,egyik se normális..
2020. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul ő bemehet a házba ami a mamája nevén van, a húgával, de nekem szobát kellett fizetnem, mert én határon túlról, 30km-ről biztosan szét fertőznék mindenkit. Azt mondta ha be merem tenni a lábamat az udvarba akkor rögtön kijelent engem. De a nagymama kirándulgathat...
2020. márc. 26. 16:04
 10/10 Savlekotő ***** válasza:
Engedd el ezt a lányt,ez a kapcsolat egy zsákutca..
2020. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!