Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden tökéletes lehetne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden tökéletes lehetne, de mégsem működik. Hogy lehet ezen továbblépni?

Figyelt kérdés

A helyzet,hogy 1 hónapja szünetet tartunk ,akkor a teljes tökéletességben (úgymond a csúcson mondtuk,hogy mégsem lesz ez így jó)

Én mondtam,mert az ismerkedési /udvarlási szakaszban is azt mondta A az egyik nap,aztán egy nap múlva B.Ez az egész életére jellemző.Akkor is írta,nem érdemel egy olyan lányt,mint én...Te kedves vagy,pozitív...én meg,na hagyjuk,de hátha az ellentétek vonzzák egymást...Az ilyen és hasonló viselkedései miatt minden napunkat beárnyékolta a bizonytalanság...Pedig mi ketten nagyon jól kijöttünk egymással...Ő azonban az elejétől hezitált (nem csak a szexre hajtott,hisz sokszor volt elutasító már ebben a szakaszban is).Tegnap beszélgettünk,megölelt és percekig csak hallgattuk egymás lélegzetét a csendben,majd ma átjött ,azt mondta én semmit nem értek,a kezét szerettem volna megfogni ,de elhúzta(mert félt,együttlét lesz belőle). Az a része csodás volt,viszont mindig elmondta,hogy egy ilyen nő,hogy lehet vele stb és nekem majd a legjobb kell...Én egy nagyon magas szint vagyok ,ő meg csak egy .... Soha nem hitte el,hogy én szeretem és,hogy őt lehet szeretni .A szünet óta próbált magától ellökni,megtagadott annak ellenére ,hogy tudom más dolgokból,hogy szeret/szeretett.Ebbe belehalok úgy érzem.Rossz periódusban van,a karantén előtt is bezárkózott ,úgymond antiszociális,viszont nagyon sok értékét ismertem meg és borzasztó jó ember aki bünteti saját magát,úgy érzi ,nem érdemli meg a boldogságot...Mivel szeretem,mint embert nagyon,szeretném ha jól alakulnának a dolgai ,szeretnék mellette állni,de ellök magától...Most 16 órákat alszik ,teljes fekete a világa.Rajtam kívül nem lelkizik senkivel.Kérlek segítsetek? Mit tehetnék érte? Mit tehetnék magamért,hogy így ellök annak ellenére ,hogy folyton az én érdekeimet nézte és rengeteget segített az életemben? A szünet óta nem nagyon akart találkozni,mert olyan vagyok számára,mint a drog,azt mondta....


2020. márc. 24. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, le akar koptatni, csak hülyén csinálja, mert te elhiszed, hogy "jó" vagy hozzá... Hány évesek vagytok? Ócska és lejárt, közhelyes duma ez.
2020. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor összejönni sem akart? Mert már akkor is hezitált...több ismerősünk szerint is így van.Azt mondták azért fél,mert sokkal magasabb szint vagyok ....
2020. márc. 24. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2020. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Istenem... Nem akar tőled semmi komolyat, és finoman véget akar vetni ennek az egésznek. Te meg elhiszed az ócska dumáját...
2020. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézz bele a tükörbe. Tényleg olyan világszépe vagy? Ha igen, akkor simán lehet, hogy igazat mond.

Ha nem, akkor csak így akar lekoptatni.

Nárcisztikusakra amúgy jellemző az intimitástól való menekülés és nagyon durván magukkal rántják a másikat. Ennek nem régen néztem utána, mert kb. ugyanezt művelte velem egy pasi, mint veled.

2020. márc. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!