Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert megy a facebookon a boldog csalad mutogatas, aztan mindig itt koppanok, hogy ezek az alomparok valnak. Akkor minek a kepmutatas?

Figyelt kérdés
Kezdem azt hinni, aki nem posztol orokke csaladi idillit ott lakozik az igaz szerelem
2020. márc. 24. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak kezded ezt hinni? Eddig mi volt veled? Üdv a valóságban. Ez már kb. a közösségi oldalak elterjedése óta köztudott. Aki valóban boldog, annak nincs szüksége, hogy ilyesmivel kompenzáljon :)
2020. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hàt latok mosolygos boldog csaladokat, elhiszem hogy na igen van igaz szerelem, erre jon a hir, apuka ongyilkos lett vagy szeretot tart, vagy valnak.
2020. márc. 24. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak azok fogják tolni az arcodba ezt a boldog családi maszlagot ahol semmi nincsen rendben és a tökük kivan egymással is meg a gyerekkel is. Bár ez eddig is nyilvánvaló volt mindenkinek. Ahol mutogatni kell ott már szar minden.
2020. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon UFÓ téma számomra is. A közvetlen környezete úgyis tudja, érzi, hogy megy az "Erezd el a hajamat!", a távolabbiakat még lehet egy kicsit jegelve etetni. Talán ezért.
2020. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Inkább gondolkozz el azon, miért vagy irigy más boldogságára, és miért tételezed fel, hogy az összes pár, akik közös programokról posztol, szar kapcsolatban él. Irigy vagy? Rosszindulatú?
2020. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak facen, élőben is előfordul, elég gyakran. Rengeteg ilyen házasságot ismerek, a büdös életben nem gondoltam volna, hogy elválnak...
2020. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek azért vannak, mert az emberek a legritkább esetben kíváncsiak a másikra, leginkább saját magukkal szeretnek foglalkozni. Ez egyaránt igaz a többiek kapcsolatára, de többnyire a saját kapcsolatukban is így vannak. Azaz a párok kitett képeinél az számít, hogy ki csinálta és nem az, aki még a képen van.


Ezek után nem csoda, ha szétmennek a párok:)

2020. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én öreg vagyok, még az iwiven kezdtem aktívkodni egy akkor még boldog párkapcsolatban.

Aztán volt egy tartós barátnő, még egy igazán rendes, szerelmi kapcsolat megint.

De ezekről semmi nem látszott de régen, se a facén.

Nem közügy, azt gondolom.

De közelről ismerek valóban boldog családokat, valóban boldog képekkel.

De a jövő sok mindent hozhat, attól a mai képezik tök igazak.

2020. márc. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdező szemelyiseget tükrözi a privije;


"Retkes pitsa mit pofazol? Dugj a seggedbe egy uborkat es kozben tolj le a torkodon egy banant"


Jól láttam, honnan fúj a szél 😅 simán csak irigy és rosszindulatú. .

2020. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!