Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a párod legnagyobb "hibája"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a párod legnagyobb "hibája", amit nehezen viselsz el? Nők véleménye érdekelne főképp.

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból érdeklődöm lehetőleg lányok/nők írjanak, én is az vagyok. Csak felakarom mérni, hogy azok a dolgok amik a páromban "zavarnak" mennyire minősülnek nagy dolgoknak másokhoz képest.

22L


2020. márc. 24. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Horkol mint az állat
2020. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Az én párom tökéletes,de komolyan.

Egy gond van csak,hogy borzasztó féltékeny...

Ha már egy férfi kollegámmal beszélek, egyből jön a gyanusítgatás hogy mit akar tölem,biztos meg akar dugni stb..

Amugy mindent megcsinál..főz,mos, takarít, közösen visszük a háztartást, elpakol maga után, figyelmes, igyekszik mindenben partner lenni.

30/N

2020. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Folyton figyeli mennyire hízlal amit éppen eszem
2020. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én leírom akkor az enyémet, aztán légyszi térítsetek észhez egy pofonnal, hogy ezek tényleg apróságok.

Mikor nem találkozunk (heti kb 3 napot töltünk együtt), akkor facebookon nagyon szűkszavú, mintha barátként beszélgetnénk. Ellenben élőben mindig agyon ölelget és szeretget, dícsér, bókol stb.

Mikor nehéz időszaka van szabályosan ellök, nem hagyja, hogy mellette legyek. Olyankor elvonul és nyalogatja a sebeit.

Iszonyat sokat alszik, tehát ha éjjel mondjuk alszik 10 órát, olyankor is szeret délután még ledőlni 2 órára.

2020. márc. 24. 18:59
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Enyhén munkamániás, nem szeret túrázni, ami nekem a kedvenc időtöltésem, nálam is rendetlenebb.

Viszont ami tényleg fontos (pl. teljes bizalom, azonos világkép, jövőkép, egyenes kommunikáció), abban tökéletesen összeillünk, szóval ennyi bajom legyen :)

2020. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
#4. Szerintem ez átlagos 😂😂
2020. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Az én párom sokat káromkodik és hirtelen haragú, nagyon ideges típus. Ezt gyűlölöm benne, és mondtam is neki, hogy ha nem változtat ezen akkor én szakítani fogok vele, mert teljesen kicsinál lelkileg ez a fajta viselkedés. Sokszor leültem vele beszélgetni erről, de amíg nem közöltem ezt vele így ilyen csúnyán, addig azt hitte, hogy csak hisztizek.

Sajnos a családja mindig kiidegeli és sokszor rajtam csattan. Mármint nem a keze, sose ütne meg.

Nagyon szeretem őt és fantasztikus ember, de anyám is ilyen természetű, és még egyszer nem kérek ebből.

2020. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Az alvás probléma nálunk is egyedül. A férjem egy angyal, segít mindenben, a tenyerén hordoz, mellettem áll és támogat nehéz helyzetekben. DE... amint hazaér a munkából, szia szia, puszi hogy vagy mi újság, minden oké, és már megy is aludni. Ha nem rázom fel 2-3 órán belül hogy vacsorázzunk (amit én ez idő alatt megfőzök) akkor semmi időnk nem lenne kb együtt, mert ő átaludná az egész estét. Hétvégén nincs ilyen gond vele.
2020. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, szerintem ezek tényleg apróságok. Facebookon chatelgessen, akinek két anyja van, ha személyesen is lehet találkozni, ha ő egyedül jobban oldja meg a problémáit, akkor ilyenkor hagyj neki egy kis teret és ne vedd magadra, mert nem rólad vagy ellened szól, amikor pedig alszik, használd ki az időt arra, hogy csak magaddal foglalkozz :)
2020. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Mondjunk a 2. az azert nem épp a legjobb! Szoval szerintem ez egy komolyabb probléma! Ha valakinek olyan munkája van akkor azert annak kell az alvás persze az is fontos hogy ne aludnunk túl mert az sem egészséges...

barátnőm nem gyakorizik nem is ismeri... 😂😅 de ezt már megkérdeztem tőle azt mondta hogy felbojgattam az életét és neha bele viszem az olyanok a amikbe nem kellene... 😬😓😂😅

Azaz; meg etetem egy csomó mindennel, mert mondom neki mindig hogy tul sovány vagy nyugodtan egyel mikor diétája van...

felbojgatás... nos itt sincs semmi rossz... utána kifejezte azt is hogy viszont ezt szereti bennem a legjobban mert eddig finoman szólva nem valami egészséges életet élt... a te párod tul alszik az enyém esténként alig szokott aludni valamit este... napi 2-4 ora alvás aztán délután vagy délben szokta bepotolni azaz idiota!

Ez kb azt jelenti hogy ha éjfélkor elaludt akkor felkelt kb 4 fele és reggel 8-9 ig nem tudott vissza aludni... a masik verzió meg az hogy fent van 3-4-5 ig és utána alszik pár órát... a munkája elég rugalmas időszakú szoval van hogy reggel 6 kor van hogy délután 4 kor kezdődik és van olyan is hogy eltart hajnali 2 ig... 😪😓 még jo hogy felbojgatom az életét amikor ilyen rossz szokásai vannak... persze utána meg örül neki... mert tudja jol hogy ez nem egészséges de magátol nem tudja megcsinalni... 😵😵😵🤯 nagyon ellentmondásos és kb ezt nem szeretem benne...

2020. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!