Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, ezt én lihegem túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ezt én lihegem túl, bár nagyon rosszul esik, vagy hagyjam? (Évforduló)

Figyelt kérdés

Ma van a “3 éves évfordulónk..”

Nyilván semmi lehetőség sehova elmenni esetleg wellness, etterem, stb, egész nap itthon ültünk, kajaért mentünk csak el.

Hazaérve beszéltük hogy akkor este nézzünk egy filmet. A pendriverol elindított egy akciófilmet (tudja hogy utálom)

Mondom neki, van egy film, regóta szeretném megnézni, MINDIG azt nézzük amit ő akar(ez az alapfelállás), nekem szavam nincs. Erre bemérgesedett, kihúzta a tvből a pendriveot, ès átment pakolászni a másik szobába. Ennek már 1 órája.

Az 1 órában kb. 15x kérdeztem meg hogy megnézzük-e, amire nem volt a válasz, vagy az hogy “nézd.”, majd mondtam akkor keressünk olyat ami mindkettőnknek megfelel. Elkezdi keress. Próbáltam beszelni vele hogy akkor most nézünk, nem szól egy szót sem hozzám, aztán mikor már a 3-adszorra feltett kérdesre se valaszolt, es felig kiabalva megkerdeztem h miert nem szol hozzám, leorditott hogy fogjam be a pofám, keres valamit. Azóta is csak futkoz fel alá, nem szól hozzám, annyit mondott, hogy inkabb toltsuk hasznosab az idot, pakoljunk. (Hozzatennem hogy csak hetvegente van itthon, most van evfordulo, es most ezen a héten van szabin, tehat nagyon keveset talalkozunk.)

A sírás kerülget..


2020. márc. 24. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Gyerekesek és éretlenek vagytok.


Miért nem lehetett volna mondjuk közös vacsikészítés, aztán gyertyafényes vacsi, közben szólt volna a halk zene? Utána pedig közös fürcsi.


Nem baj, megérdemlitek egymást. Az évfordulókat nem filmezéssel illik eltölteni.

2020. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Érzelmi intelligencia nulla.

Kommunikációs készségek nulla.

Empátia nulla.


Mégis vele vagy. Nem te liheged túl. A tények ismeretében, hogy csak hétvégente van otthon, meg alapból egy barátnővel nem lehet így bánni. Számomra ez felfoghatatlan. Nyilván nem tökéletes egy kapcsolat sem, de ez nonszensz.

Biztos jól van ez így, hogy vele maradsz? F

2020. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is az ugrott be először, hogy kicsit éretlenül kezelitek a dolgot. Most már meg kell várnod, amíg kipuffogja magát. Aztán esetleg közös vacsora készítés, masszázs, ilyesmik.
2020. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

De ő tudja, hogy ma van az évfordulótok?

Amondó vagyok, hogy ha tartjátok illene megbeszélni mivel lesz megünnepelve. A filmnél meg vedd észre, hogy nem akar veled filmezni.

2020. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1es nagyon okos válaszoló. Azért nem lehetett kozos vacsikeszites, mert akarhanyszor megkerem, hogy segitsen pl zoldseget vagni, huzza a szajat, es vegul nem is segit, tehat ez kilove. A kozos furdes pedig szinten, mivel zuhanyzo van, es o hisztis, hogy nem zuhanyzik, csak kadban hajlando furdeni otthon..
2020. márc. 24. 20:14
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt veszem észre, hogy le*arja, tudja hogy ma van, de nem érdekli. Nem romantikázós típus egyáltalán
2020. márc. 24. 20:15
 7/17 Hellmano ***** válasza:
89%
Masztizz egyet megnyugodsz...
2020. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

#5

És még te csodálkozol, hogy most ilyen ha alapból egy hisztigép?

Minek vagy vele akkor?


Ja, mert a filmezés olyan k.rvára romantikus dolog egy évfordulóra.

Talán közös táncolás gyertyafény mellett?

Ja, erre is jön egy kifogás mindjárt, hogy ő nem is romantikus..stb..

2020. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem romantikus, te meg 3 év után is igényled, akkor minek vagy vele együtt? Ennek pár randi alatt ki kell derülnie, hogy ebben nem illetek össze.
2020. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mar a legelején ugy kellett volna rakerdezni ahogy utólag tetted, lehet akkor a csokkedt agyaval nem kezdett volna el hisztizni.
2020. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!