Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom alábbi kijelentését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom alábbi kijelentését mennyire vegyem magamra?

Figyelt kérdés

Reggel ahogy hozott haza, az autóban összevesztünk. Az most mindegy, hogy pontosan min.


Egy hete ő hoz-visz engem autóval a koronavírus miatt (mármint magához és hozzám vissza), nekem se autóm, se jogsim még. Egy hete tart ez. Továbbá ő ért a számítógépekhez, és az itthoni PC-t odaadtuk neki, hogy csinálja meg nekünk (én a laptopom szoktam használni, anya használja csak a PC-t). Meg is csinálta.


Aztán hazafelé ahogy hozott haza, volt egy olyan megszólalása ingerülten , hogy "teljesen ki van nyalva a segged, hozlak-viszlek, megcsináltam a gépedet".


Egyrészt nem az én gépem, másrészt mindig BKV-val jártam hozzá (az esetek 95%-aban biztos), most a korona miatt jön értem autóval.


És azt valamiért elfelejti, hogy én csinálok mindig vacsit, reggelit, én mosogatok el (utána is, még akkor is ha nem is voltam nála), én ágyazom be. Mivel nem élek ott életvitelszerűen, nem fogom az egész lakást egyedül kipucolni. Heti 3 éjszakát alszom ott. De volt már többször is, hogy segítettem neki, közösen takarítottunk stb.


És akkor ilyet mond, hogy a seggem ki van nyalva... Ha neki ezek a szivességek nem szívből jönnek, akkr inkább ne is tegye őket. Lehet, én vettem ezt magamra, de nem esett túl jól. És nem tartom jogosnak sem.


2020. márc. 25. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem hagynám annyiban.

Kimondta amit ténylegesen gondolt, úgy, hogy nincs igaza. Ezt tisztázni kell, mert az lesz a vége, hogy bármit is tegyél meg neki, azt olyan szinten alapnak fogja gondolni, hogy észre sem veszi, hogy megtetted, de mindent, amit ő csinál érted számon fog tartani.

Az ilyennek jó korán az elejét venni, mert sajnos nem szép látvány az, amikor ebből sok év után van konfliktus.

2020. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Dobnám a fenébe. Meglátszik hogy az ilyen helyzetekben jön elő az állat az emberből a leginkább.
2020. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Ez alapján eléggé rongynak néz és életképtelennek, akinek "ki kell nyalni a sggét", mert magától nem képes semmire. Én biztos nem foglalkoznék olyannal aki ennyire tart, de az a minimum hogy beléállsz és kiállsz magadért.
2020. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha valakinek fáradság az, hogy elvigyen magához, hogy veled lehessen és úgy érzi ezzel szívességet tesz neked, akkor jogosan sértődsz meg. Én megmondanám neki, hogy akkor ne találkozzunk addig, amíg el nem ül a járvány. Nehéz helyzetben derül ki, hogy ki az igazi társ. Ő nem az. Még a végén majd pénzt kér azért, hogy elvigyen magához.
2020. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Kuka, de azonnal!! Nyalja ki a saját seggét ezek után.
2020. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

De ezt mire mondta? Mègiscsak tudni kellene min vitáztatok össze, mert azzal van összefüggèsben.

Teljesen mindegy, hogy mi mit gondolunk jogosnak, mikor csak egy apró szeletèt ismerjük a törtènetnek, azt is csak az egyik oldalról. Nyílván nem ok nèlkül hagyta el a száját, biztos, hogy az ő oldaláról is van igazság. Ezèrt ezt nektek kell megbeszèlnetek, tisztáznotok egymással.

2020. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

A 4-essel értek egyet...bajban ismerszik meg egy ember valódi arca. Ezt mondjuk én közel sem nevezném bajnak...hogy kocsival el kell érted menni.

Szánalmas kis szarrágónak tűnik...


33N

2020. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, ez egy bunkó. Beszéljétek meg, lehet épp rossz napja volt, de a helyedben elgondolkodnék a folytatáson. Én biztos nem mondanék ilyet a barátnőmnek, pláne ilyen helyzetben. 30f
2020. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsovel teljesen egyet ertek, a legutolso kapcsolatom nekem is ilyen volt. Mikor osszekoltoztunk, mar a vegen ram maradt az osszes hazi munka, fozes, bevasarlas, ugy hogy minden nap 1 orat utaztam munkaba, es vissza is ugyan ennyit. Persze a pasi ugy gondolta, hogy en semmit sem csinalok, lusta vagyok stb, o meg kinyalja a seggem.. Szoval igen, meg az elejen beszeld meg vele, mert majd felhaborodva fog kidobni is.. Amig el nem koltoztem, nem is vettem eszre mennyire stresszes voltam akkoriban (mar napi 2 doboz cigarettat elszivtam, folyamatosan betegeskedtem, magamra egy forintot nem tudtam kolteni stb). Szoval beszeld meg vele, es fektesd le a dolgokat, mert ebbol jo nem fog kisulni.. mindig neked kell majd megvaltoznod, ha igy marad, aztan majd jol a szemedre hanyja ha 1x nem agyazol be..
2020. márc. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos igazad van, ha valakinek próblémát okoz az hogy hozza vigye a szerelmét pláne ebben a helyzetben akkor én már azt is meg kérdőjelezném hogy egyáltalán mit akar tőlem, miért van velem?
2020. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!