Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem szereti a barárnőjét, miért van vele?

Figyelt kérdés
Megismertem egy 34 éves férfit,akivel szimpatizáltunk,de már az ismerkedés alatt is mondta : nem érdemlek meg egy ilyen lányt stb stb és volt ,hogy gondoltam hagyom is az egészet a fenébe,én 30 éves vagyok és van egy kislányom,gondoltam elijesztettem a gyermekkel.Aztán az első randin elmondta ,hogy 5 éve van barátnője egy 45 éves ,2gyermekes ,molett nő személyében. Kérdeztem:nem tudnád elhagyni ? Szereted ? A válasz :nem,de nem tett semmi rosszat ellenem és most életközepi válságban van . A nő soha nem akart vele élni ,200km-re laknak egymástól,elnyomoztam és igaz,1 vagy két hetente találkoznak egy pár órára ( a nő vezet le hozzá majd megy) Hallottam ,hogy beszél a nő,utasítgatja ő meg csak bólogat.Arra is gondoltam,anyagi függőség áll a dolog mögött,mivel egyszer azt mondta : el akarom hagyni ,de nem tudom 😂Az igazság ,hogy nem komoly kapcsolatot kerestem és mivel az ő kapcsolatát semminek értékeltem ,belementem.Nem ígért nekem semmit ,nem hazudtunk egymásnak.Majd egy idő után sokszor elutasító volt,állítólag nem tudta a nőt szexuálisan megkívánni.De azt mondta már a kapcsolat elején is heti 2szer ,aztán heti vagy 2heti egyszer volt valami.(nálunk meg napi 5-6szor is sokszor).Amúgy soha nem panaszkodott a feleségére ,az infók mennek közben egy-egy elejtett szóból a következők: hazudik sokat,ellenőrzi a telefonját a srácnak (akkor hagytam ott ,amikor megláttam ,hogy az ágy mögé beesett telóját csörgetve még a nevem sem volt a telefonkönyvben) Sokat voltunk együtt januárban (mivel a kislányom az apukájával volt 2 hétig,így szinte ott laktam...akkor láttam a telóján,hogy letiltotta a barátnőjét,azt mondta szakít :mondtam ne tegye ,aztán kérdeztem,hogy beszéltek erről .Erre a válasz:nem ,de majd észreveszi magát ,ha nem veszem fel.A barátnője házában egyszer volt ,a tini gyerekeit is 1-2szer látta,de a szüleinek azt hazudja,hogy a nőhöz szoktak menni,pedig a nő vezet hozzá ,mint már mondtam.A srác full depis ,szociális fóbiája van ,most 16 órákat alszik és azt mondta az álmába menekül. Olyan rosszul néz ki,hogy kérdeztem szed e valamit,mert teljes le van lassulva,a szeme álmos...Mielőtt mondjátok,hogy egy idióta vagyok,tudom .Azt szerettem amikor beszélgettünk mélyeket nála(mivel ha elmentünk valahová úgy nézett ,mint az űzött vad ,azt nem szerettem ...) soha nem akartam vele komolyat,mert bár ő el van nyomva,engem mégis le akart nyomni :”nyáron ugye ezt nem veszed fel?!, miért van nyitva az erkélyajtó?!Hol voltál? Ne csinálj addig semmit ,amíg én nem mondom.Kérdezz engem ,mielőtt valamit csinálsz! Ne ezt a függönyt vedd meg,hanem amit én mondok . Stb...”A pszochológiàban jártas emberek véleménye szerint ez borderline? Amikor engem megölelt olyanokat sóhajtott,mint aki meg fog halni,mondta csak ölelj ,mint egy kisgyereket. Vágyik más lányokra,a fiatalabb magas vékony lányok tetszenek neki,akkor miért nem lép ? Ha a barátnője semmilyen szempontból nem felel meg neki ? Egy 45 éves anyukát aki elvált 8 éve,mi motivál egy ilyen kapcsolatra? Én 8 hónapja vagyok egyedül,de hosszú távon majd a stabilitást keresném,nem egy ilyet .Ja a nőci felnőttképzési oktatásban tanár ,ott szokás,hogy fiatalabb pasikra nyomulnak az idősebb tanárnők,ő is tetszett egy ma már nyugdíjas néninek (72éves,akinek a lánya a srác korosztálya).Lehet én vagyok a naív,egy regényt tudnék írni a furcsaságairól...Tényleg ennyire rossz a helyzet manapság?
2020. márc. 26. 11:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elolvassuk ezt a litániát.
2020. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Pedig ez csak egy kis szeglete a storynak.Annyi de annyi furcsaság volt benne,nem tudtam rövidebbre venni. Amúgy az ilyen típusú viselkedés ,személyiség érdekel ....Pár dolgot el is gépeltem,hirtelen felindulásból írtam 😅
2020. márc. 26. 11:24
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem borderline, csak egy átlagos undorító jellemű, hazug, gyáva féreg. Képes voltál egy ilyennel összeállni, tehát nem lehetsz különb te sem, megérdemlitek egymást.
2020. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Feleig olvastam el, de egy katyvasz az egesz.

Persze , napi 5x-6x d*gtatok... na jolvan, almodj kiralylany

2020. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem álmodom ,ez nekem is új élmény,de nem ez a lényeg.Tényleg beteg ,az érdekel mennyire .Régen az anyjával sem tudott beszélni,mert zavarban volt ...Szerotonint szedett...
2020. márc. 26. 11:32
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, amiért neked nincs tartásod és összefekszel egy ilyen zûrös alakkal.
2020. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

ma 11:30

Már nem azért, de napi 5-6 szex nem olyan sok.

Az egészet meg nem volt lelkierőm elolvasni.

2020. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Felfele nyal, lefelé tapos. Tipikus kis önbizalom hiányos gyökér ez a pasi. Aki vele marad, bántalmazó kapcsolatnak néz elébe, sok féltékenykedéssel, eltiltással, utasításokkal és verbális majd fizikai sérelmekkel.

A nő részét értem. Kellett neki egy fiatal farok, amin levezetheti a heti stresszt. Részéről ez szexkapcsolat, csak még irányítja is a pasit.


Téged nem értelek ebben. Mit láttál egy ilyenben, hogy összefeküdtél vele?

2020. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Kivergődtem egy nagyon rossz kapcsolatból (szerencsejátékfüggő) és jól esett a férfi energia...kinézetre férfi ,de belül...az verte ki nagyon a biztosítékot,hogy a nőt 5 év (bár ilyen találkozási gyakorisággal max 1 évnek felel meg) után csak úgy letiltotta...és hozzám akart költözni ...vagyis be akarta biztosítani magát,mivel most költöztem be a lakásokba ,azt mondta ide már csak ez és ez hiányzik ...nekem kicsit ilyen hímringyó,azt mondta legutóbb ,majd ha megàll jobban a lábán lép(a nő betette a munkahelyére,segített neki plusz a nőnek a volt férje lévén tulajdonrésze van egy nagy vállalkozásban,ezért gondolom,hogy nem független tőle...) Velem viszont nagylelkű volt,próbált nekem segíteni sokmindenben (lehet a feleség kárára?!) néha ha hozott magával vissza kaját,amikor a “nővérénél volt” ,arra gondoltam ezt is lehet a nő csinálta,engem meg azzal kínál...Az eszemmel 100%ban tudom,ő nem férfi,de művel friss az egyedüllétem,nagyon rossz kapcsolatom volt előtte,vágytam valami megerôsítésre...azt mondta én semmit nem értek,olyan vagyok ,mint a drog ,ha mentünk a városban és meglátott,mondta ,hogy nem fair ,hogy így nézek ki,ezért nem tud ellenállni,de kellene ,mert így nem fair és a nő már gyanakszik.Iszonyat papucsa a nőnek ,egyszerűen nem találok rá magyarázatot,minthogy függ tőle ,vagy érzelmileg vagy anyagilag,esetleg mindkettő....
2020. márc. 26. 12:19
 10/24 A kérdező kommentje:
Ja ,de annak ellenére,hogy most pár hónap után megszólalt a lelkiismerete,nem akartam komolyat tőle...de azt is mondta ,hogy neki ég nem megy,vagy 100%ban együtt vagyunk,vagy ennek az összejárogatásnak nincs értelme.Féltékeny arra is ,hogy a gyerek apjával a gyerek miatt kapcsolatban vagyok.Azt mondta ,ő így egy papucs .(érdekes ,hogy a másik nőcivel ugyanez a helyzet...,az nem zavarja ...) Egyik nap azt mondja majd akar családot egy gyermektelen lánnyal,másnap meg:neki már annyi ennyi idősen ,ő el lett kapva ,örök életére így lesz.....olyanokban is hazudik,amikor az anyukája hívta ,inkább kiment sétálni,mert az anyukája kérdezi,hogy egyedül van és nem mer hazudni neki...titkolja azt,hogy alkamanként dohányzik.Azt mondta,mindenki angyalnak hiszi ,pedig ő egy nagyon rossz ember ...most derült ki nemrég ,hogy 4 középsuliba járt ,mert mindenhol verekedési ügyei voltak...titkolozik semmisegeken és fel a családjától,meg a nőtől ...és ez meg mindig csak egy kis része a storynak ....és gyáva stb azt értem ,de milyen személyiségzavar lehetne ez? Az apukája verte az anyukákat egész gyerekkorukban,abban nőtt fel,hogy a férfi különb,néha szavakban így is csinál közben meg ő ilyen érzékenyebb lelek ...megkérdeztem azért nem látogatja gyakran az idős (70+) szüleit ,mert haragszik az apjára ? Azt mondta igen.Meg annyi ,hogy mind a szüleivel ,mind a nővel formális kapcsolata van , a szüleit magát ha,majdnem a nőt is ....
2020. márc. 26. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!